Nikdy nie je neskoro začať

Pani Eva začala s KetoMix diétou bez ohľadu na reči ostatných. Vďaka nižšej váhe si tak k narodeninám nadelila nielen nové oblečenie, ale hlavne vyššie sebavedomie.

Proměna Eva

Ahoj, som Eva a za pár dní už nebudem môcť šoférovať bez lekárskeho potvrdenia :-), mám totiž 65 rokov. Skôr ako som so sebou začala niečo robiť, prešla som skutočne dlhú cestu. Celý život držím diéty, bola som obézna už ako dieťa. Mám tri deti, po ktorých to chvíľu išlo, stále som vyzerala ako „zdravá ženská.” Po päťdesiatke sa však všetko rapídne zhoršilo.

Prestala som sa ovládať a za desať rokov som sa prejedla k neskutočným kilám. Naraz som bola bez práce, sedela som doma a bolo mi jedno, ako vyzerám. Bohužiaľ mám veľmi taktného manžela, ktorý mi ani nič nepovedal. Ako správni dôchodcovia sme začali jazdiť na bicykloch k rybníku, ale len keď už tam nikto nebol. Stále som si hovorila: „To proste nedáš, v tomto veku nejakú veľkú diétu!“ Kamarátka sa rozhodla chudnúť s KetoMixom. Bol október. Už za krátku dobu boli na nej vidieť výsledky a to ma nakoplo.

Okamžite som si objednala kokteily. Vtedy som začala len s nimi. Ďalšie KetoMix jedlá som nakupovala podľa toho, čo mi chutilo. 12. 11. 2019 som teda začala a to bez ohľadu na reči ostatných, že „Budú Vianoce.“ „Je zima.“ „ Bude Silvester.” Áno, to všetko prebehlo, a ja som pri tom bola na KetoMixe a vôbec mi to nevadilo. Pod stromček som si darovala menší obvod bokov a pása a hlavne nižšie číslo na váhe. Dnes, v mojom druhom týždni druhej fáze, som zhodila ďalšie kilá. Ide mi to už síce v tej druhej fáze pomalšie, ale stále ide. Keď sa mi podarí ešte niečo schudnúť, trocha uberiem a dám si pauzu, ale do Vianoc 2020 mám veľkú túžbu dostať sa na svoju vysnívanú váhu. Manžel aj celá rodina ma veľmi podporujú. Začínam si znova maľovať oči, pretože vďaka spľasnutým opuchlinám sú po dlhej dobe opäť vidieť.

Verte mi, funguje to a nikdy nie je neskoro začať!  .


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €