Lenka si na jedle vypestovala závislosť. Dnes sa cíti tak dobre, ako nikdy predtým.

Volám sa Lenka. Mám 26 rokov a som mamička dvoch detí.

Vo svojom tele som sa už dlhší čas necítila dobre. Vyskúšala som rôzne „diéty“, ale zakaždým som to vydržala len pár dní. Väčšinou som stratila motiváciu a vrátila sa k svojim starým stravovacím návykom. Došlo to až tak ďaleko, že som sa začala z nudy prejedať a najviac, keď pri tom nikto nebol. Vtedy som bola na jedle naozaj závislá.

lenka_f_promena

Po deťoch mi ostalo veľké brucho a s mojou zlou stravou váha len stúpla. Dostala som sa až na 110 kg. S manželom sme preto hľadali, čo by mi tak mohlo pomôcť. Chcela som sa zase vo svojom tele cítiť dobre. Našťastie sme na internete narazili na KetoMix. Po prečítaní skvelých recenzií od zákazníkov, ktorí zdieľali svoj príbeh, sme sa rozhodli, že to sami vyskúšami.

Prvé dni boli veľmi náročné, pretože som bola zvyknutá jesť nadmerné množstvo jedla. Ale o pár dní som si na nový režim zvykla. Chuť na sladké ma úplne opustila a naučila som sa dodržiavať pravidelný pitný režim. Predtým som vypila maximálne jeden liter denne a prevažne išlo o kávu. 

Výsledky sa dostavili naozaj rýchlo a centimetrov len ubúdalo. Prvú fázu som držala 8 týždňov. Vo facebookovej skupine som našla obrovské množstvo zdravých a nízkosacharidových receptov, ktoré, napriek tomu, že sú zdravé, chutia naozaj skvelo

Som naozaj nadšená, pretože som sa nikdy predtým necítila tak výborne. Som naozaj nadšená, pretože som sa nikdy predtým necítila tak výborne. Za seba môžem KetoMix stopercentne odporučiť. Príprava všetkých jedál je rýchla a jednoduchá, navyše skvelo chutia! Všetky KetoMix jedlá som spracovala a nič nevyhodila. Moja konfekčná veľkosť bývala 54-56, teraz nosím 42. S novým zdravím stravovaním určite nekončím a pokračujem ďalej, pretože sa jednoducho cítim skvelo!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €