Ísť na nákup bol pre Jana problém. Dnes už s kamarátmi vyráža aj na výlety

Ahoj, volám sa Jan. Mám 29 rokov a meriam 175 cm. Už od puberty trpím obezitou. Na základnej škole sa mi deti za to smiali. Samozrejme tým utrpela trošku aj moja psychika. Na strednej škole sa to opäť, možno v trošku miernejšej forme, opakovalo. Vtedy moja váha presahovala 110 kg.

jan_fischer_promena

Po škole som začal pracovať ako kuchár. Napriek tomu, že som denne nabehal po kuchyni viac ako 15 000 krokov, stále som priberal. Mohla za to nepravidelná strava, neustály stres aj lenivosť si jedlo pre seba pripraviť. To ma doviedlo až ku 120 kilám. S postupujúcim časom sa moje telo pre mňa stávalo čoraz väčšou záťažou. Síce sa mi už ľudia nesmiali tak, ako kedysi v škole, ale nebol som so sebou vôbec spokojný. Nemohol som športovať, robiť aktivity, ktoré robia „normálni“ ľudia, nie to ešte si nájsť priateľku. Pohyb začal byť pre mňa čím ďalej, tým náročnejší. Okrem práce som sa prakticky vôbec nehýbal.

Dostal som sa na ,,úctyhodných“ 128 kg

Môj deň sa skladal z práce pri sporáku, odpočinku na gauči pri telke a spánku. Kamaráti sa mi stránili, pretože som s nimi nemohol ani len vyraziť na výlet. Dokonca aj klasický nákup bol pre mňa problém. Ihneď som sa zadýchal a spotil. Doma som nevaril, radšej som jedol v práci za chodu a bez akéhokoľvek poriadku. V tom čase väčšinou raz-dvakrát denne. Viac menej to bolo vyprážané jedlo s minimom zeleniny, ktoré by sa len ťažko dalo nazvať zdravým. Schudnúť som sa pokúšal niekoľkokrát, ale vždy to približne po mesiaci stroskotalo s nulovým výsledkom. Váha sa mi tak vyšplhala na „úctyhodných“ 128 kg. Verte alebo nie, ale vtedy som stretol svoju životnú lásku. Aj keď jej moja váha nevadila, párkrát sa zmienila, že by som s tým mal niečo robiť, kvôli svojmu zdraviu. Mal som totiž vysoký krvný cukorsrdečný tlak, boleli ma kĺby a trpel som poruchami spánku. Na môj vek nič moc. 

Skoro som bol šťastný

Po roku vzťahu som požiadal svoju priateľku o roku a na moje prekvapenie povedala áno. Mali sme nádhernú svadbu a ja som bol konečne šťastný. Vlastne, nie tak úplne. Moja váha ma stále prenasledovala a desila aj v snoch. Zlomový moment prišiel, keď mi moja nadriadený v práci prezradila, ako sa jej podarilo schudnúť. Pomohol jej KetoMix. Ako kuchár a zástanca úplne iného jedla som tomu nemohol uveriť. Keď som o tom potom premýšľal, povedal som si, že vlastne nemám čo stratiť.

Stravovanie sa stalo mojím koníčkom

KetoMix diétou som začal prakticky z hodiny na hodinu. Šéfová mi zo svojich zásob dala pár porcií výborného kokteilu s príchuťou čokolády, a takto som odštartoval svoju životnú cestu za štíhlou postavou. Na ďalší deň si objednal vlastný mesačný balíček a k tomu pár veci na ochutnávku. Musím povedať, že ma KetoMix príjemne prekvapil svojou chuťou a pestrým výberom

Následne som touto diétou začal žiť, pretože sa stravovanie stalo mojím koníčkom. Prišiel som na neskutočné množstvo kombinácií, ako si jedlá KetoMix pripraviť. Od obyčajného kokteilu až po pizzu alebo buchty, a to úplne bez výčitiek. 

Váha išla rýchlo dole. Mesačne som rýchlo chudol. Po určitom čase som začal chodiť na prechádzkyzľahka cvičiť. S pauzami som bol na KetoMix viac ako rok a pol. Aj dnes, keď už ho vlastne ani nemusím jesť, tak si na ňom rád pochutím. Môj život sa od tej doby dosť zmenil. Mám s manželkou spokojný život a snažíme sa o bábätko.

Všetkým určite túto diétu odporúčam. Človeku ani nepríde, že nejakú diétu drží. Nehladuje a prakticky stále niečo je. Teraz už sa veľmi rád hýbem, chodím s kamarátmi na výlety a v noci sa mi dobre spí. Prečo som však hlavne chcel schudnúť? Bolo to moje zdravie. Keď som zhodil všetky tie kilá, nechal som si znova urobiť krvné testy a všetky boli v poriadku. A za to chcem poďakovať KetoMixu

Moje poďakovanie patrí predovšetkým všetkým skvelým výživovým poradkyniam, ktoré mi vždy boli ochotné so všetkým pomôcť. 

S pozdravom spokojný, hlavne už chudý, zákazník Jan F. z Ostravy.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €