Petra využila núdzový stav na vlastnú premenu

Dobrý deň, volám sa Petra a pred pár mesiacmi som sa rozhodla využiť núdzový stav na chudnutie s KetoMix diétou.
Priznám sa, že som pôvodne voči KetoMixu mala mierne predsudky. Poznala som niekoľko ľudí, ktorým sa podarilo s ním schudnúť. Ale nie všetci si váhu potom udržali.

petra_v_promena

Lenže aj mňa sa núdzový stav nejako dotkol. Už po niekoľkých dňoch na homeoffice som začala priberať. Myslím si, že to bolo nedostatkom pohybu a častým záchvatom prejedania sa. Keď som začala s vlastnou premenou, začínala som na desivých 97 kg pri mojich 168 cm. Vyskúšala som najprv chudnúť na vlastnú päsť, len za pomoci zdravej stravy. Po pol roku sa mi touto cestou podarilo schudnúť 10 kíl. Časom som však začala strácať motiváciu a moja váha stagnovala. To bol pre mňa impulz, aby som začala s KetoMixom. Úplne spontánne som si objednala balíček a ani som si nezisťovala nejaké ďalšie informácie o diéte. Celkom náročný bol pre mňa prvý týždeň diéty. Bolela ma hlava, trápila ma únava a bola som často hladná. Potom si však na nový režim moje telo zvyklo a už ma nič netrápilo. Vydržala som to 12 týždňov. Nebudem klamať, z času na čas ma prepadla chuť na niečo dobré. 

Musím uznať, že počas tých dvanástich týždňov s KetoMixom som pociťovala omnoho väčší prísun energie, ako kedykoľvek predtým. Myslím si, že sa mi vplyvom nového stravovania podarilo zlepšiť môj biorytmus. Už som neponocovala do druhej rána, ale chodila som spať poctivo o 23:00 hod. Vďaka tomu som sa po niekoľkých rokoch cítila konečne znovu oddýchnutá

KetoMixom som nakoniec schudla schudla tak, ako som ani netušila, že zvládnem. Na začiatku som sa bála, že si váhu nezvládnem udržať. Po piatich mesiacoch som však nepribrala ani jedno kilo späť. Samozrejme som nabehla na zdravú stravu a sacharidy som na začiatku zaraďovala len naozaj veľmi zriedka. Pekne postupne, napríklad len ako jednu prílohu denne. 

Vyvážila som svoj prísun a výdaj. Keďže som začala viac športovať, nebojím sa odmeniť sladkou čokoládou, zmrzlinou alebo vínom. Po piatich mesiacoch som sa rozhodla znovu s KetoMixom pokračovať. Tento raz chudnem z váhy 73 kg a rada by som zhodila aspoň ďalších 5-7 kg. Zatiaľ mi to ide veľmi hladko aj na druhý raz. Všetky moje doterajšie výsledky pre mňa boli a sú vždy najväčšou odmenou. Je to kus práce, ale vypláca sa.  

Petra


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €