Nikola hovorí, že sa cíti konečne vo svojej koži a sama sebou!

Tento aj minulý rok bol skúškou pre všetkých. Fyzickou, ale hlavne psychickou. S vírusom, ktorý sa do našich životov votrel, prišli nové výzvy a podmienky pre život. Všetci sa s tým museli vysporiadať po svojom.

nikola_c_promena

Nepravidelná strava a sacharidy môjmu telu rozhodne neprospeli. Celý rok som poctivo cvičila, dokonca som v júli úspešne absolvovala a ukončila Inštruktorský kurz jogy, na ktorý som bola právom hrdá. Napriek tomu sa moje telo stále viac zaokrúhľovalo. Tesne po mojich 38. narodeninách som sa to rozhodla konečne zmeniť. Do cesty mi však prišiel kamarát, ktorý mi odporučil KetoMix. Vďaka tomu som mohla vidieť na vlastné oči jeho skvelú premenu a krásne výsledky. Tým som získala odhodlanie a do diéty som sa poctivo pustila

Nikdy som nepatrila k vychrdlinám ani vysokým dievčatám. Meriam 162 cm, a preto je každé kilo navyše na mne hneď vidieť. Počas prvej vlny pandémie mnohí z nás pracovali z domu. Lenže na mne sa tento nový životný štýl začal podpisovať. Určite to ale nebolo len tým. Posledný rok som celkovo trávila veľa času v sedavom zamestnaní a nabrala som 6 kíl navyše. Ani neviem, ako sa to stalo. Taktiež som sa viac uchýlila k zlozvykom. Stále som zobala niečo sladké. Mala som totiž pocit, že keď si kúpim raw tyčinku alebo si dám len horkú čokoládu, vlastne nejem nezdravo. Lenže, keby to ostalo len pri tom! Občas padol nejaký ten koláčik alebo iné biele pečivo. 

Vďaka KetoMixu som zistila, že môjmu telu úplne stačí jesť 5x denne, a nie dva až trikrát, ako som to mala doposiaľ vo zvyku. Človek sa však učí celý život, nie? Aj keď často vieme, kde robíme chyby. Chýba nám tá správna motivácia. Ja som ju našla v športe. Hlavne v joge, pretože mi ukázala cestu, ako mám byť sama so sebou duševne spokojná. S tým mi však vo veľkej miere pomohol práve KetoMix. Mám na svoje záľuby oveľa viac energiecítim sa minimálne o 10 rokov mladšia.

Za dva mesiace som schudla 8 kíl. Dosiahla som tým svoj cieľ, ktorý som si na začiatku vytýčila. Naposledy som toľko vážila pred 4-5 rokmi, keď som musela dlho držať zdravotnú diétu a nesmela som vôbec jesť cukor a múku, ani piť mlieko.

Všetci moji známi a kamaráti ma poznajú ako človeka s veľkým množstvom energie. Dnes však skoro až nechápu, kde ju stále beriem ???? KetoMix odporúčam všetkým na 100 percent! Nebojte sa toho, nie je to vôbec nič zložité. Dá sa to hravo vydržať.

PS: Veľká vďaka za skvelý zákaznícky servis počas celej mojej diéty. 

Nikol


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €