„Všetko je v hlave!“ hovorí Monika.


Volám sa Monika a mám 28 rokov. Po pôrode môjho druhého dieťaťa, syna Alexa, som začala mať problémy s váhou.

monika_selfie

Po prvom pôrode mojej dcérky som vďaka dojčeniu krásne schudla, ale po druhom pôrode na mňa malo dojčenie opačný efekt. V tej dobe som to neriešila, bola som tak akurát a spokojná. Všetko sa vyhrotilo, keď mal syn 1,5 roka. Detská lekárka ma ubezpečovala, že má len brušnú virózu, že to nie je nič vážne. Z brušnej virózy bola nakoniec cukrovka 1. typu a syn skončil na ARO, kde bojoval o život. V nemocnici sme strávili celý mesiac, než ho dali dokopy a než som sa naučila, ako sa o neho starať a pichať mu inzulín.

„Všetok ten stres som po večeroch zajedala.“

Doma som všetok ten stres a vnútornú bolesť začala utápať v jedle. Ukludňovalo ma to. Po roku som zistila, že som znova tehotná a kilá len pribúdali. Druhého syna som dojčila a vstávala k nemu v noci s pocitom hladu. Tak ako to býva, aj u nás som na deti sama, zatiaľ čo je manžel celý deň v práci. Tak všetok ten stres nahromadený za celý deň som zajedala po večeroch.

„Na Facebooku bola skupina ľudí, ktorí držali KetoMix a mali krásne výsledky!“

Monika-vari

Týmto spôsobom sa to so mnou vlieklo až do apríla 2019. Na Veľkú noc sme išli na narodeninovú oslavu k mojej švagrinej. Išla som do jej izby nadojčiť synčeka a všimla som si váhy. Tak som si povedala, že sa na ňu postavím, nech viem, koľko vlastne vážim. A displej ukázal 108 kg! V ten moment sa mi zrútil svet! Hanbila som sa, vyčítala som si, ako ďaleko som zašla. Hneď po príchode domov som zapla internet a hľadala diétu, ktorá by bola pre mňa vhodná. Vyskočila na mňa KetoMix stránka s ich produktmi. A ja som sa zasmiala, že sú to zas len ďalší, ktorí chcú zarobiť na ľudskom nešťastí. Všimla som si však, že na Facebooku bola skupina ľudí, ktorí KetoMix diétu držali alebo s touto diétou prišli do kontaktu. Mali krásne výsledky! A ako veľké plus mi pripadalo aj to, že by som sa nemusela trápiť s tým, čo kedy môžem jesť a tiež čo variť. To ma vždy od diét odrádzalo, pretože pri troch deťoch nemám čas ani premýšľať o varení pre seba, nieto ho ešte vykonávať.

„KetoMix mi poskytol jedlo na celý deň, recepty, cenné rady a konzultácie, navyše príprava jedla zaberie naozaj len 5 – 10 min.“

Monika-vlastni-kolaz

10. mája som oslavovala 28 rokov, tak som každého z rodiny poprosila, aby mi prispel a objednala som si KetoMix ketónovú diétu na 4 týždne. 15. mája 2019 som začala. Neriešila som, že by mi mohlo byť zle alebo budem hladná. Chcem zmeniť seba a svoj život, budem dodržiavať pravidlá a nedovolím mozgu, aby ma opäť sklamal. Bola som motivovaná! Všetko je v hlave! Pri každom súste som si hovorila, že určite schudnem. Bolo mi jedno, že sa mi ľudia v mojom okolí smiali a ponižovali ma. Dokonca ma to nakoplo ešte viac, aby som sa nevzdala a ukázala im, čo dokážem! Cítim sa úžasne a som šťastná! Dokonca som začala aj behať. A čo môžem poradiť? Ak ste naozaj odhodlaní držať diétu a máte silnú vôľu, choďte do toho a dokážete schudnúť!

monika -20kg vyraznejsiedit_1

Jeme, aby sme žili, nežijeme, aby sme jedli. Toto som pochopila vďaka KetoMixu. Ďakujem!

Vaša Monika


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €