Ďakujem vám za moje nové ja


Prajem vám krásny dobrý deň. Volám sa Kristýna a mám 34 rokov. Veľmi rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh a skúsenosti s KetoMixom. Problémy s váhou ma sprevádzajú vo svojej podstate celý život. Patrím, bohužiaľ, do tej skupiny ľudí, ktorí priberajú už len z pomyslenia na jedlo. Zároveň sa však musím priznať, že moje stravovacie návyky neboli práve ideálne. Nejedla som pravidelne, rada som si dopriala sladkosti a nezdravé jedlá.

Kristýna Lišková

Cez deň som jedla menej a nepravidelne, zato večer by som vyjedla celú chladničku. Párkrát sa mi podarilo kilá zhodiť, ale nikdy som si váhu neudržala. Postupne som sa opäť vrátila k nezdravému jedlu a nepravidelnému stravovaniu. Vtedy sme sa snažili o bábätko, ale bohužiaľ, moje šťastné myšlienky sa striedali s pocitom smútku a beznádeje. Začala som užívať umelé hormóny, ktoré nárast váhy ešte podporili. 

 Po dlhom čakaní som sa vytúženého miminka dočkala, ale na tele sa mi podpísalo každé kilo navyše. Po pôrode išlo pár kíl dole, ale rovnako ako predtým, mi to veľmi dlho nevydržalo. Čoskoro moja váha presiahla 100 kg. 

 Milujem svojho syna a chcem byť pre neho vzorom. Ukázať mu správnu cestu životom, ale zároveň ho viesť ku zdravej strave, vďaka ktorej si bude môcť život užívať naplno. Uvedomila som si, že to takto ďalej nejde a musím so sebou niečo urobiť.  Začala som si zisťovať informácie o ketónovej diéte a nakoniec som sa rozhodla začať chudnúť s KetoMixom. Celý čas diéty som sa cítila nabitá energiou a naučila som sa pravidelne jesť. Znovu som objavila svoje schované sebavedomie a môžem povedať, že som naozaj šťastná.

 Mám pred sebou ešte dlhú cestu, ale s týmto reštartom a prvým krokom do zdravšieho života som spokojná. Všetkým by som vašu diétu odporučila. Jedla z ponuky sú pestré, chutné a veľmi rýchlo hotové. Vďaka Facebookovej skupine a najrôznejším receptom som získala mnoho nápadov, ako si jedlá vylepšiť. Chcela by som poďakovať všetkým, predovšetkým zákazníckej podpore KetoMixu a skvelým poradkyniam. Vždy boli k dispozícii a mnohokrát ochotne odpovedali na moje otázky. 

 Ďakujem  vám za moje nové ja.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €