Splnil sa mi sen. Na svadbe sa budem cítiť ako princezná


Ahoj, volám sa Michaela a mám 29 rokov. Svoj boj s váhou som začala vnímať v puberte, aj keď s ňou vnútorne bojujem vlastne celý život. V parte medzi svojimi kamarátkami som sa vďaka svojej vyššej váhe necítila vždy dobre. Počas puberty ma to však trápilo omnoho viac. Všetky moje kamarátky mali totiž priateľa, ale ja som vždy zostala „na ocot“.

Nový projekt

Môj naozajstný boj však začal na konci februára. Aj keď ma moje okolie upokojovalo a chlácholilo, aby som sa kvôli svojej váhe netrápila, nepomohlo to. Pár kíl som si niesla už od tehotenstva, kedy som sa nebála zjesť všetko, na čo som mala chuť. Dopriala som si sladkosti a jedla som toho viac, ako by moje telo naozaj potrebovalo. Počas tehotenstva som pribrala neuveriteľných 30 kg. 

Po pôrode sa mi podarilo schudnúť, ale ani zďaleka som sa nepriblížila k číslu, s ktorým by som bola spokojná. Moja váha presahovala 100 kg. Najväčšou motiváciou pre mňa sa stala žiadosť o ruku od môjho priateľa. Ako každá žena, aj ja som si priala prejsť naším spoločným dňom ako princezná a užiť si svadbu naplno. Vďaka KetoMixu sa mi môj sen splní. 

Svadba sa rýchlo blíži a ja sa na ňu veľmi teším. Konečne nemá strach stáť uprostred parketu pred zrakmi všetkých mojich blízkych a čakať na svoj prvý novomanželský tanec. Vďaka diéte KetoMix si v lete môžem obliecť sukňu, kraťasy alebo šaty a budem si pripadať skvelo. KetoMix mi vrátil moju sebadôveru, takže sa už necítim ako šedá myška a nákupy oblečenia pre mňa nie sú nočnou morou. 

A keď milujem sladkosti, nebol pre mňa problém si počas tejto diéty nájsť svoje obľúbené produkty. KetoMix je pre mňa ideálnym riešením a voľbou číslo jedna medzi diétami. Odporúčam ho každému, kto chce zmeniť svoj život. Poďte na to! Určite to za to stojí. 

Ďakujem za možnosť sa cítiť opäť ako žena.

Míša


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €