SCHUDNITE S DIÉTOU, KTORÁ FUNGUJE. S NAMI TO ZDVLÁDNETE! TERAZ SO ZĽAVAMI AŽ DO 40 % A ĎALŠÍMI SKVELÝMI VÝHODAMI.

Pustite sa do chudnutia! Je to jednoduchšie, ako si myslíte. KetoMix diéta funguje na každého, bez rozdielu veku a pohlavia! Využíva totiž prirodzené procesy ľudského tela. S našimi jedlami obmedzíte príjem sacharidov, preto ich telo musí niečím nahradiť. Začnite vaše tukové bunky premieňať na ketónové látky, z ktorých si telo bude brať energiu a vy tak budete úplne prirodzene chudnúť. Bez hladu a cvičenia.

Čo vás čaká?

Nejde nám iba o to, aby ste schudli. Chceme, aby ste sa naučili správne jesť aj v bežnom živote po ukončení diéty, a aby sa vám nadbytočné kilá nevrátili späť. Diéta nemá byť trápením, nemá predstavovať hodiny strávené v kuchyni alebo v posilňovni. To v dlhodobom horizonte vydrží len málokto. Práve na toto sme mysleli, keď sme pripravovali náš unikátny redukčný program. Je šetrný k ľudskému telu aj vašej psychike. Naše jedlá obsahujú všetko potrebné vrátane vitamínov, minerálnych látok či vlákniny. Keďže budete jesť 5x denne, nemusíte sa báť ani hladu. Nič vám jednoducho nebude chýbať. S KetoMix diétou úspešne schudlo viac ako 150 tisíc ľudí pre vami. Podarí sa to aj vám! 

Kedy inokedy začať, ak nie teraz?

Začiatok roka je vhodný čas na prehodnocovanie toho uplynulého. Ak nie ste spokojní so svojou postavou, začnite chudnúť hneď. Už o pár dní uvidíte prvé výsledky, ktoré vás budú motivovať ďalej. Teraz pre vás máme navyše aj skvelé zľavy až 40 % na najpredávanejšie produkty. A to sme ešte pre vás cenovo zvýhodnili naše chudnúce balíčky, ktoré sú poskladané tak, aby ste o diéte vôbec nemuseli premýšľať.

Ak hľadáte možnosť, ako schudnúť a neutratiť pri tom celý majetok, ste tu správne. Jedno jedlo vás u nás môže stáť len ... eur*.

PRODUKTY V ZĽAVE

Sme tu aj pre úplných nováčikov! 

To, čo je jasné nám, nemusí byť jasné aj vám. To v plnej miere chápeme. Minulý rok sme preto usilovne pracovali na tom, aby pre vás bola naša diéta čo najjednoduchšia. Tím našich výživových poradkýň pre vás pripravil k najpredávanejším balíčkom kompletné jedálničky! Nebudete preto musieť premýšľať nad tým, čo uvariť alebo koľko toho zjesť. Vďaka prehľadnému jedálničku budete každý deň vedieť, čo si máte pripraviť na raňajky, desiatu, obed či večeru. A keby ste si predsa len nevedeli rady, môžete sa obrátiť na naše výživové poradkyne, ktoré sú vám k dispozícii ZADARMO, a to každý deň v týždni.

DIÉTNE PROGRAMY SO ZĽAVOU

Kým sa pustíte s nami do chudnutia

Viete presne, aká je vaša ideálna váha? Jednoducho to zistíte s našou BMI kalkulačkou. Podľa nej následne určíte, ktorý diéty program je pre vás ten pravý. Stačí len zadať vaše údaje a všetko vám bude jasné.

BMI KALKULAČKA 

MÁME PRE VÁS .... EUR NA ĎALŠIE NÁKUPY 

Chceme, aby ste svoj nový životný štýl nevzdali, preto vás chceme motivovať aj naďalej. Rozdávame preto peniaze na ďalšie nákupy. Na všetkých uvedených e-shopoch môžete využiť špeciálne kódy, s ktorými nakúpite zdravé jedlá ešte výhodnejšie.

  • 8 eur na ďalší nákup pri objednávke nad 60 eur na KetoMix. 
  • 4 eur na nákup pri objednávke nad 25 eur na DailyMix, obchod s potravinami a jedlami pre udržanie štíhlej postavy.
  • 4 eur na nákup pri objednávke nad 25 eur na iPlody, obchod s kvalitnými surovinami pre zdravé varenie, pečenie a maškrtenie.
  • 4 eur na nákup pri objednávke nad 25 eur na SlimPasta, prémiové nízkokalorické prílohy z konjaku.  
  • 200 Kč na nákup pri objednávke nad 1 000 Kč na SimplyMix, plnohodnotné kvalitné jedlo pre toho, kto nemá čas.

Prečo chudnutie s KetoMixom funguje? 

Ak našu diétu budete naozaj dodržiavať, nie je možné, aby pri vás „nefungovala“. Celý jej systém totiž spočíva v premene tukových buniek na energiu. Princíp tohto chudnutia objavil už v minulom storočí harvardský profesor George L. Blackburn. Prišiel na to, že ak v potrave cielene obmedzíte sacharidy, ktoré v tele fungujú ako zdroj energie, je potrebné ich niečím nahradiť. A telo si samo poradí. Tukové vankúšiky začne na túto energiu premieňať. Úplne prirodzene a bezbolestne. Vy tak budete chudnúť, aj keď sa budete napríklad len dívať na televíziu. Práve preto, že ide o prirodzený proces tela, nie je na chudnutie potrebný ani pohyb. 
 
Banner silueta 1. fáze, 2. fáze, 3. Fáze (banner by měl odkazovat sem: https://www.ketomix.sk/fazy-diety/) 

S KetoMixom schudlo už viac ako 150 000 ľudí

Sme na výsledky našich zákazníkov pyšní. Je nám totiž jasné, že urobiť taký zásadný krok a pustiť sa do chudnutia, nie je vôbec jednoduché. Keď sa však už do toho pustíte, vytrváte v tom. A to je skvelé! Vypovedá o tom aj množstvo našich zákazníkov, ktorý každým rokom rastie. Zaujímalo nás, ako nás vnímajú aj po skončení diéty. Preto sme v roku 2021 uskutočnili spoločne s agentúrou Ipsos prieskum, ktorý nás veľmi potešil. Ako sme dopadli? Jednoducho na výbornú!

  • 96 % spokojných zákazníkov, odporúčajúcich naše výrobky,
  • 90 % zákazníkov diétu KetoMix odporúča ďalej,  
  • 90 % zákazníkov sa po ukončení diéty nevrátilo na svoju pôvodnú váhu, 
  • 59 % zákazníkov dosiahlo lepšie výsledky, ako očakávalo.
Proteínová polievka s kuracou príchuťou (10 porcií)
23,80 € –40 %
CENA PORCIE 1,40 €
73/COK
Proteínový bezlepkový chlieb 300 g (10 porcií)
20,80 € –40 %
CENA PORCIE 1,20 €
73/COK
Proteínová pizza so salsou (10 porcií)
23,80 € –40 %
CENA PORCIE 1,40 €
73/COK
Proteínový kokteil s L-karnitínom s príchuťou čokoláda-banán (35 porcií)
67,60 € –40 %
CENA PORCIE 1,20 €
73/COK
Proteínový kokteil s L-karnitínom s príchuťou vanilka-malina (15 porcií)
29,90 € –40 %
CENA PORCIE 1 €
73/COK
Proteínová omeleta so zeleninovou príchuťou (10 porcií)
23,80 € –30 %
CENA PORCIE 1,60 €
73/COK
Proteínový kokteil KetoMix 450 g (15 porcií)
29,90 € –20 %
CENA PORCIE 1,60 €
73/COK
Proteínový kokteil na 3 týždne
134,80 € –20 %
CENA PORCIE 1 €
73/COK
Proteínový vegánsky kokteil s príchuťou čokolády 1200 g (40 porcií)
67,60 € –20 %
CENA PORCIE 1,35 €
73/COK
98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €