Vianočný krkonošský hubník (sladký)

Slaný krkonošský hubník sa jedol nielen na Vianoce. Horali si ho dopriavali aj v priebehu roka. Jeho sladká verzia bola naopak sviatočným pokrmom, ktorý sa objavoval na stole len raz do roka, a to na sviatky. Do tradičnej verzie používali kuchárky vianočku namočenú v mlieku, sušené slivky, hrozienka alebo dokonca slivkový lekvár. Také suroviny si bohužiaľ počas KetoMix diéty nemôžete dovoliť ani na Vianoce. Recept sme preto pre vás trošku upravili. Tradičný ľudový pokrm si môžete vychutnať už od 1. fázy diéty KetoMix.

Krkonossky_hubnik_sladky

Čo budete potrebovať na 1 porciu:

Postup

Podľa návodu na obale si upečte 1 porciu Proteínového perníka. Sušené huby zalejte horúcou vodou a nechajte aspoň 15 minút napučať. Sceďte vodu a odložte ju bokom. Odvážte si 50 g húb a nakrájajte ich na malé kúsky. Perník pokrájajte na kocky a vložte do misky. Pridajte nakrájané huby a posekané orechy. Vajíčko rozšľahajte s vanilkovou príchuťou, citrónovou kôrou a troškou soli v mandľovom nápoji. Zalejte pripravenú zmes a premiešajte. Zmes preneste do zapekacej misy vytretej repkovým olejom. Pečte dozlata v rúre vyhriatej na 200 stupňov.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €