Zuzka k zdravému stravovaniu presvedčila aj rodinu. Deti vymenili sladkosti za tanier zeleniny.

Všetkých vás zdravím. Volám sa Zuzka a problémy s váhou ma začali trápiť rok po mojom treťom pôrode. V novembri 2020 som sa po pobyte v nemocnici vrátila domov a z celej skrine som obliekla len jedny nohavice. 

žížalová

V diétach nie som žiadnym nováčikom, už som ich niekoľko vyskúšala. Vždy to, bohužiaľ, malo negatívny vplyv na môj organizmus a moje pokusy končili jojo efektom. Aj preto som pomerne dlho váhala, či sa vôbec do KetoMix diéty pustím. Keď sa na do dívam s odstupom, som veľmi rada, že som sa zverila do rúk práve tejto diéte. Nielenže sa mi podarilo schudnúť, ale konečne som si osvojila zdravé návyky v stravovaní. Predtým som denne vypila sotva liter vody.  Dnešné dva až tri litre, ktoré do seba bežne dostanem, by som si vtedy nedokázala ani predstaviť. Zle som na tom bola aj s pravidelnosťou v bežnom stravovaní.

Začínala som s 93 kilogramami a nulovou disciplínou. Preto aj moje začiatky s diétou KetoMix neboli úplne jednoduché. Ale nevzdala som to a všetky problémy som nakoniec prekonala. Dnes vypijem tri litre vody za deň ako nič a vôbec sa na tým nepozastavujem. Nemusím sa nútiť, je to pre mňa automatické. Stále pri sebe nosím fľašu s vodou. Keď zistím niekde na ceste, že som si ju zabudla, musím si ju hneď kúpiť. 

Základom KetoMix diéty je zelenina. S tou som problém nemala ani predtým, musela som si však naštudovať, ktoré druhy sú vhodné počas nízkosacharidového stravovania. Naučila som sa množstvo nových receptov, aby som si diétu spestrila. Inšpirovala som sa vo facebookovej poradni CZ&SK, alebo aj v záložke recepty na www.ketomix.sk, kde som našla aj pekné video návody.

Práve teraz som v tretej fáze diéty, kde už ide iba o to, aby si človek váhu udržal a pokračoval so zdravým jedálničkom. To sa mi zatiaľ darí. Váha sa mi už nepohla ani o gram smerom hore. Za pár mesiacov som si naplánovala, že sa opäť vrátim k prvej fáze diéty. Rada by som zhodila ešte ďalšie kilá, ktoré ma trápia. Potom už si len prajem nové telo a udržať si formu. 

Myslím, že to najdôležitejšie som pochopila. Vštiepila som si zásady zdravého a správneho jedálnička. Naučila som sa pravidelne jesť a piť. Začala som sa viac prirodzene hýbať. Dokážem si každý deň poskladať taký jedálniček, aby som telo neklamala, ale ani mu nadbytočne nedopriala. Stále nedám dopustiť aspoň na jedno KetoMix jedlo denne. Ušetrím čas strávený varením a pochutím si.

Váhové úbytky boli rýchle. Úprimne sa priznávam, že som nečakala, kam až do pomocou KetoMixu a vlastného úsilia dotiahnem. Všetky spomínané kúsky oblečenia, ktoré mi dlho ležali v skrini, mi teraz krásne padnú. Niektoré oblečenie som naopak musela úplne vyradiť. Bolo mi veľmi veľké a vyzerala som v ňom ako „strašidlo“☺.

 Zrazu cítim, že mám ďaleko viac energie, ako som kedy mala. Aj to ma poháňa vpred a motivuje k tomu, aby som si udržala nové návyky. Cítim sa so sebou spokojná, a dokonca skúšam nový jedálniček aj na zvyšku rodiny. Po diéte varím omnoho zdravšie a vidím, že deťom vôbec nevadí obmedzenie cukru v strave. Učia sa teraz so mnou jesť omnoho viac zeleniny. Dnes už si neviem predstaviť, že by som znovu sladila kávu cukrom alebo zaháňala hlad kúskom pečiva. Chudnutie s KetoMix diétou mi jednoducho úplne zmenilo život, a hlavne pohľad na stravovanie. Predtým som sa trápila zdravotnými problémami, ale všetko sa zlepšilo. Vrátane výsledkov vyšetrení, ktoré sú po dlhom čase opäť v norme. 

Všetkým, ktorí sa snažia chudnúť a zmeniť svoj životný štýl držím palce! Ak stále váhate, či je KetoMix diéta pre vás to pravé, spomeňte xi na mňa a jednoducho do toho choďte. Stojí to za to! 

 Zuzka


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €