Zelerová polievka s palacinkou


V tomto recepte si ukážeme, ako iba s pomocou povolenej zeleniny vykúzlite rýchly a chutný recept, na ktorom si pochutíte, a dokonca vás aj zasýti.

celerová polévka s KetoMix palačinou 1

Čo budete potrebovať?

1 porcie
Od 1. fázy:

  • zeler,
  • vodu,
  • bobkový list,
  • nové korenie,
  • čierne korenie,
  • soľ,
  • zeleninový vývar nebo bujón,
  • KetoMix palacinku

Postup

Zeler očistite a nakrájajte na kocky. Tie dajte spoločne s vodou a všetkým korením do hrnca a varte približne 30 minút domäkka. Potom vyberte korenie a zeler rozmixujte do hladkého krému. Pridajte zeleninový vývar alebo kocku zeleninového bujónu. Ak sa vám chce, môžete polievku ešte prepasírovať cez sitko. Podľa chuti dosoľte a okoreňte. Odmerku zmesi na KetoMix palacinku zmiešajte s vodou. Na panvici s troškou oleja palacinku restujte 3 minúty z každej strany. Nakrájajte ju na širšie rezance a vložte do hotovej polievky.


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

Geis
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €