Jiřímu sa s KetoMixom podarilo na prvý pokus dostať na svoju vysnenú váhu!

Volám sa Jiří a budem mať 45 rokov. Moja výška je 180 cm a celý život bojujem so svojou váhou. Preto som reklamám na diéty a známym osobnostiam, ktoré za nimi stoja, nikdy neveril. Preto som dlho váhal, či KetoMix vyskúšať.

promeny_jiri

Našiel som si skupinu na Facebooku - KetoMix poradna CZ & SK. Reklamám moc neverím. Ale komunikácia v tejto skupine ma presvedčila. Videl som, že tam diskutujú skutoční ľudia, ktorým sa naozaj už podarilo schudnúť. Tak som si objednal balíček na štyri týždne. Našiel som sa v kokteiloch, tyčinkách, palacinkách a kašiach. Chutili mi aj proteínové nachos a konjakové rezance. Vo februári som začínal na váhe 129,2 kg.

Veľa som si od proteínovej diéty KetoMix nesľuboval, a práve preto ma môj raketový pokles váhy milo šokoval! Počas diéty som vôbec nebol hladný. Práve naopak. Do jedla som sa musel nútiť, pretože som sa cítil neustále sýty. Napriek tomu moja váha klesala stále dole. A to ma bavilo viac a viac. Z proteínových zmesí KetoMIx sa dá podľa rôznych receptov, ako v skupine, tak na stránkach KetoMixu pripraviť mnoho rôznych jedál. Všetko ide jednoducho a rýchlo. To ma prekvapilo. Ani doma ani v práci nemám na varenie čas. Preto to oceňujem a vážne mi nič nechýbalo.

Rozhodol som sa, že budem držať diétu 14 týždňov. To je maximálna doba, ktorú KetoMix odporúča diétu držať. Moja vysnená cieľová váha bola v tom čase niekde za horizontom. Čakal som, že to bude veľmi dlho trvať, kým a ak vôbec, sa za ňu dostanem. Ale keďže som videl výsledky, stále som veril a pokračoval. Priebežne som si tak objednával ďalšie proteínové jedlá. V skupine sa niekto občas posťažoval, že mu chýbajú obľúbené jedlá. U mňa to však takto nebolo, mne vyhovovalo všetko. Nič mi nechýbalo.

V prvej fáze som bol 8 týždňov. Jedol som 5 KetoMix jedál denne. Potom som prešiel do druhej fázy na 6 týždňov. To som jedol 3 Ketomix jedlá a 2 podľa zdravej výživy. Pridal som k zmene jedálnička aj pohyb a začal som cvičiť. A svete čuduj sa, diali sa príjemné zmeny. Po dvoch rokoch ma prestali bolieť nohy a kĺby. Lepšie som spal, stratili sa kožné aj zubné problémy. A moje okolie žaslo na tým, ako rýchlo a krásne chudnem. Z toho som čerpal veľkú motiváciu. S postupujúcimi dňami na diéte KetoMix mi bolo všetko oblečenie strašne veľké. Predtým som obliekal 5,6 a niekedy dokonca 7XL veľkosť oblečenia.

Prišiel osudný jún, podotýkam tohto roka. A mal som za sebou 14 týždňov KetoMix diétneho plánu. Je to neuveriteľné, ale dostal som sa pod svoju vysnenú váhu! Ďalej pokračujem v zdravej výžive. Priznám sa, že KetoMix jedlá mi tak chutili, že by mi v živote nenapadlo, že mi budú chýbať.

Keby mi niekto povedal, že sa dostanem na svoju cieľovú váhu, neveril by som mu. Počas celej diéty som sa fotil a zmenu si dokumentoval. Je možné to dohľadať aj vo facebookovej skupine. Keď som totiž v reklamách videl fotky ľudí pred a po diéte, moc som tomu neveril. Lenže dnes som toho žijúcim dôkazom. Na mojich fotkách je krásne vidieť, ako sa človek postupne dokáže zmeniť.

Teraz už len nadávam, že som túto diétu neobjavil už skôr! Za to patrí veľká vďaka KetoMixu!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €