Zbohom nadbytočné kilá!

Ahoj, volám sa Blanka a mám 40 rokov. Nemám to šťastie, že by som bola od prírody super štíhla. Práve naopak. S váhou bojujem už od puberty.

promena_BV_nahled

Nemôžem ale všetko hádzať len na genetiku. Vždy som rada jedla a veľmi mi chutilo. Aj keď som sa snažila jesť zdravo, nedokázala som sa držať primeraných porcií jedla. Hovorí sa „jesť sa má do polosýta“, čo však u mňa nikdy neplatilo. Dokonca som nemala problém si ešte dvakrát pridať. Aj z malého diétneho tanierika so šalátom sa razom stala celá misa ☹ Aj pravidelné jedenie mi robilo problém. V tehotenstve som navyše pribrala ďalšie kilá a tie sa mi už nepodarilo nikdy zhodiť. Stále som sa na niečo vyhovárala a chudnutie odďaľovala.

Prišiel však deň, keď som sa na seba kvôli tomu veľmi nahnevala a povedala som si, že takto už ďalej vyzerať nechcem. Začala som hľadať rady a tipy, ako spoľahlivo schudnúť a objavila som KetoMix. To, čo som sa dočítala ma zaujalo a povzbudilo to aj moje odhodlanie. Povedala som si, že to tento raz už musím zvládnuť.

Priznám sa, že na začiatku som bola skeptická a hľadala som si o KetoMixe ďalšie informácie. Nakoniec ma presvedčili príbehy ľudí, ktorí s KetoMixom už schudli. Predovšetkým výsledky ostatných bojovníkov vo facebookovej skupine KetoMix. Tak som sa do toho pustila tiež. Dokonca sa mi podarilo zapojiť aj kamarátku, s ktorou sme sa po celý čas nášho chudnutia navzájom podporovali. Výsledky na seba nenechali dlho čakať.

Blanka V po (1)

Podarilo sa mi schudnúť aj kilá, ktoré som nabrala počas tehotenstva. Po KetoMixe si stále váhu držím. Nebudem klamať..to, čo si najviac užívam, sú obdivné reakcie môjho okolia. Ešte by som rada pár kíl zhodila, a tak mám v pláne prejsť aspoň na 3 týždne do prvej fázy. S KetoMixom som sa naučila pravidelne jesť po 3 hodinách bez toho, aby som mala pocit hladu. Počas diéty som vyskúšala a vystriedala všelijaké nové recepty. Moja kamarátka navyše začala variť a piecť pre nás obe a skoro každý deň mi doviezla nejaké dobroty, po ktorých som nebola hladná. Jedlá mi naozaj veľmi chutili a v pohode som zvládla dodržať aj úplnú absenciu alkoholu. V prvej fáze som bola 6 týždňov. Potom som prešla na takmer dva mesiace do druhej fázy.

Som veľmi rada, že som sa do chudnutia s KetoMixom pustila a môžem ho len odporučiť. Obvykle nedám na chudnúce reklamy a fotografie „pred a po“, pretože väčšinou prechádzajú retušou. Ale s KetoMixom to tak nie je. Chudnutie s ním naozaj funguje. Ako jedna z mnohých som žijúcim dôkazom.

Držím palce všetkým, ktorí váhajú, aby sa rozhodli rovnako ako ja. Prajem zbohom nadbytočným kilogramom.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €