Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 18. lekcia

Svaly v oblasti vnútorných stehien a slabín využívate častejšie, ako by ste si možno mysleli. Zakaždým, keď chodíte, otáčate sa alebo sa len zohnete, hrajú tieto svaly kľúčovú rolu v udržaní rovnováhy, stability a bezpečného pohybu.

Magazin_18_lekce_upraveno

V joge sú cviky na otváranie bedier kľúčové. Pomáhajú vám vo všetkých smeroch, pretože uvoľňujú dolnú časť chrbta a umožňujú vám precvičiť jednotlivé pozície. Preto by ste sa mali aspoň 1x za týždeň venovať krátkemu cvičeniu, ktoré je na tieto svaly zamerané.

Začať môžete už dnes, a to s našou ďalšou lekciou. Nájdete v nej kombináciu pozícií, ktoré otvárajú bedrové kĺby a naťahujú vnútornú stranu stehien. A to všetko s dôrazom na správne predýchanie jednotlivých pozícií. Vhodnými polohami rovnako bedrové kĺby aj zatvoríme a koniec lekcie bude venovaný relaxácii.

Panvová oblasť je označovaná ako „nádoba emócií“, sval bedrového kĺbu ako „sval duše“ či „sval emócií“. Po dnešnom cvičení vám teda prinesie aj emočné uvoľnenie, čo v tejto dobe určite oceníte.


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €