Aj vy celý život experimentujete s diétami? Veronika vám prezradí, čo jej konečne pomohlo.

Za celý život som preskákala rôzne diéty, ale bez úspechu. Žiadnu z nich som totiž nikdy nezvládla držať dlhšie ako týždeň. Som presne ten typ, ktorý cez deň môže piť len vodu a kávu, ale večer sa naláduje grilovaným mäsom a k tomu si dá hranolky. Až s KetoMixom som pochopila, že môj celoživotný boj som viedla hlavne s nepravidelným stravovaním.

Veronika_nahled

KetoMix diéta ma však motivovala od samého začiatku. Aj keď mi okolie tvrdilo, že to budú vyhodené peniaze a nevydržím to, išla som si za tým. Už to ma povzbudzovalo a chcela som im dokázať, že to jednoducho dám! A každodenný úbytok na váhe, ktorý som videla, ma posúval vpred.

Jasné, že boli chvíle, keď som slintala nad sviečkovou alebo nad sušienkou, ktorú by som si dala ku káve. Vytvorila som si však záchranu. KetoMix čokoládová tyčinka bola, a stále je, mojou najvernejšou spoločníčkou. Za pár minút mi pomohla zahnať chuť na kadejaké maškrty.

Nikdy som nemala čas ani chuť vyvárať. Možno preto mi KetoMix tak vyhovoval. Toto považujem ako ďalšie veľké plus KetoMix diéty. Všetky jedlá mám za chvíľku pripravené, alebo ich môžem len tak rozbaliť a zjesť.

veronika_promena

Veľa ľudí ma odrádzalo, že kilá naberiem znova späť. Mnoho z nich tvrdilo, že moje výsledky na mne vôbec nie sú vidno. Lenže ja som ich zbadala hneď. Keď som si napríklad obliekla nohavice a zistila som, že mám 3 veľkosti dole a sú mi veľmi veľké. Začala som tak vyťahovať oblečenie, ktoré som už dlho mala schované na dne skrine - lenže aj to mi už bolo veľké!

Som rada, že ma moje okolie nakoniec od KetoMix diéty neodradilo. Podporu som získala vo facebookovej poradni. Mnohí sú na tom rovnako ako ja, tiež majú občas slabšie dni a chuť „zhrešiť“.

Keď som prvýkrát narazila na KetoMix diétu, hovorila som si, že výsledky, ktoré sľubuje, nemôžu byť reálne. Avšak, mýlila som sa. Okrem toho, že ma diéta naučila jesť pravidelne, piť veľa vody, mi zároveň pripomenula existenciu zeleniny. A hlavne – KetoMix mi pomohol so sebavedomím. Konečne sa cítim omnoho lepšie a som spokojná sama so sebou. pretože som si znížila váhu, a zároveň mi ubudli krásne centimetre skoro všade ????  Nakupovanie oblečenia sa stalo mojou záľubou a nie povinnosťou. Ešte však nekončím, KetoMix jedlá si budem určite kupovať aj naďalej a rada si ich zaradím do bežnej stravy. Už si to bez nich ani neviem predstaviť.

Vaše fotky motivovali mňa. Tak snáď tie moje budú motivovať vás!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €