Za 10 týždňov s KetoMixom som schudol viac, ako som si na začiatku prial

Ahoj všetci. Volám sa Slávek a prišiel som sa s vami podeliť o svoj príbeh. Už od základnej školy som mal väčší problém s váhou, čo sa, samozrejme, neobišlo bez posmeškov. Už v 9. ročníku som vážil približne 98 kilogramov a váha stále rástla. Ani po nástupe na strednú školu sa váha neustálila a začali ma sprevádzať nepríjemné zdravotné problémy. Patrili medzi nich bolesti kĺbov a krížov, kvôli ktorým som bol následne vyradený z klasického telocviku a preradený na telocvik zdravotný.

Slavek_10

Postupom času váha stále stúpala a na vysokej škole presahovala dokonca 110 kg. Vtedy som sa po prvý raz rozhodol, že je na čase so svojím telom niečo robiť. Začal som sa venovať pohybovým aktivitám, ako je behanie, lezenie po skalách, cyklistika a plávanie. Veril som, že vďaka pravidelnému pohybu sa mi podarí kilá zhodiť a ja sa dostanem na svoju vysnívanú váhu. Obmedzoval som sa v jedle a snažil sa vyhýbať sladkému a vyprážanému jedlu. Napriek tomu sa mi nedarilo kilá zhodiť, nie to ešte sa priblížiť k cieľovej váhe.

Po nejakom čase začala byť škola viac psychicky a časovo náročná. Navyše som v priebehu roka začal pracovať v kancelárii. Tam som trávil čas od rána do večera a na nejaký pohyb mi nezostával čas. Mesiac po mesiaci v novom zamestnaní som začal pozorovať, ako sa mi zmenšujú nohavice a ako každú chvíľu povoľujem opasok. Keď som sa potom postavil na váhu, nemohol som uveriť vlastným očiam. Váha ukazovala hrozivých 122,7 kg. A to bol ten pravý impulz, ktorý ma primäl k akcii.  

Rozhodol som sa  pre zmenu a začal som študovať internet. Prešiel som rôzne stránky s hromadou ponúkaných diét, ale najviac ma zaujala práve diéta od KetoMixu. Po všetkých získaných informáciách som si stanovil svoj váhový cieľ. Prvý týždeň s obmedzeným jedálničkom pre mňa, ako milovníka sladkého, nebol dvakrát ľahký. Svoju chuť som však prekonal a týždeň čo týždeň sledoval, ako si moje kilá balia kufre.

po troch týždňoch si okolie začalo všímať moju veľkú zmenu a ja som začal prijímať chválu. Opasok na mojich nohaviciach sa konečne uťahoval a ja som sa cítil skvelo. Po 10 týždňoch na KetoMix diéte som nakoniec schudol ešte viac, ako som si na začiatku prial. Z výsledku som maximálne spokojný, pretože som prekonal sám seba a moju cieľovú váhu. Navyše mi moc chutili všetky KetoMix jedlá a ani mi nedošlo, že som nejakú diétu vlastne držal. V ničom som sa nemusel naozaj obmedzovať, za čo som veľmi vďačný. Z produktov KetoMixu som si najviac obľúbil žemlekokteily, ktoré pre mňa boli veľmi praktické.

 


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €