Veľkonočný baranček bez cukru


V kresťanských veľkonočných tradíciách symbolizuje baranček pamiatku na Ježiša Krista, ktorý bol, rovnako ako nevinný, čistý a poslušný baranček, obetovaný, aby vyslobodil ľud z otroctva hriechu. Kedy presne nahradil sladký pečený baranček pokrmy z jahňacieho mäsa, nám nie je známe. Receptov na jeho prípravu je však množstvo. V tom našom, na rozdiel od tých ostatných, nenájdete žiadny cukor Na barančekovi si môžete preto pochutiť už od 1. fázy diéty KetoMix. Pozor, na 1 porcii vyčerpáte denný limit orechov.

Čo budete potrebovať na 4 porcie:

Postup:

Rúru zohrejte na 180 stupňov. Formu na barančeka vytrite olejom. Z bielkov vyšľahajte tuhý sneh. V miske zmiešajte mandľovú low carb múku, palacinky, vanilkovú príchuť, žĺtky, prášok do pečiva, citrónovú kôru, tvaroh a vodu. Do vzniknutej zmesi na niekoľkokrát opatrne a zľahka zamiešajte sneh z bielkov. Cesto dajte do formy a pečte asi 45 minút. Oči a nos môžete zvýrazniť zapichnutím klinčekov.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €