Skúsenosť reportérky z TV Prima

Našu diétu by za žiadnu inú nevymenila ani Andrea Ježková, reportérka TV Prima. Po prvýkrát ju držala v roku 2017 a pravidelne sa k nej vracia v okamihu, kedy má pocit, že sa potrebuje len prečistiť. Andrea so svojimi kilami zatočila raz a navždy a jej zmenu si všimli tiež novinári.

andrea

Andrea, čo nám poviete o KetoMix diéte a vašej skúsenosti s ňou?

Po prvýkrát a už nikdy inak! Sú proste veci, ktoré neskúsite po druhýkrát, keď vás nenadchnú okamžite. Tak to bolo aj s mojimi diétami. Keď som mávala v rôznych obdobiach záchvaty chudnutia, to bolo rád, tipov a osvedčených receptúr. Lenže vždy prišiel ten strašiak jojo efekt. Teraz som konečne našla niečo, čo vie aj tohto strašiaka zastrašiť. KetoMix diéta.

V čom je iná?

Baví, chutí, jej príprava je ľahká a rýchla a čo je hlavné, FUNGUJE! Už to bude rok, čo som ju vyskúšala a kilá stále nejdú hore. Nebudem tvrdiť, že jem tak, ako predtým. To nie. Ale naučila som sa vďaka KetoMix diéte jesť pravidelne. Mám pocit, že som vďaka nej aj prestala mať chuť na sladké. Takže čokoláda zjedená na posedenie je dávnou minulosťou. No a pre seba som vyškrtla pečivo. Ako tak o tejto milej diéte hovorím, začína mi aj chýbať. Dám si ju rada kedykoľvek znovu. Napríklad len na týždeň, na také ľahké prečistenie. A viete čo? Nezačnem od pondelka, ako je mojim zvykom boj s kilami odkladať. Začnem hneď. Vďaka za ňu!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €