Schudla som jednoducho aj po päťdesiatke

Ahoj, volám sa Miška a tento rok oslávim 50 rokov. Za posledné tri roky som pribrala nejaké to kilo, zrejme kvôli dlhodobému stresu.

Proměna Michaela

Vždy som bola, a stále som, športovo založená. Behám už od svojich 10 rokov. Napriek tomu, že som venovala veľa času a úsilia športu, rokmi nabrané kilá jednoducho nechceli zmiznúť. Zo zúfalstva a nad márnou snahou ma z času na čas chytila chuť na sladké, a potom už to išlo. Bol to jednoducho začarovaný kruh. Ale len dovtedy, kým som na internete narazila na stránku www.ketomix.sk

Začítala som sa do článkov a zdalo sa mi to ako dobrý nápad diétu vyskúšať. Pokúsiť sa ovládnuť svoje chute pomocou proteínových jedál a profi diétneho plánu. Navyše sa mi veľmi páčilo, že nebudem musieť pár týždňov vôbec premýšľať nad tým, čo uvariť, aby to bolo chutné, telu to stačilo a neuškodilo to mojej postave. Čo ma prekvapilo bolo, že jedlá KetoMix sú obohatené o minerály a vitamíny, takže nebudem musieť počas diéty prijímať nutne ďalšie doplnky stravy. Objednala som si teda diétu na štyri týždne a netrpezlivo som očakávala doručenie balíčka. Začala som ihneď. Po dvoch dňoch prišla menšia kríza, prepadla ma obrovská chuť na sladké. Vďaka e-mailom od poradkýň z KetoMixu, ktoré ma informovali o tom, že táto situácia môže nastať, som to ustála. Po tejto malej kríze už žiadna ďalšia neprišla. Zvykla som si na produkty, ktoré sú rôznorodé, upravila som si režim na každé tri hodiny, a dokonca aj raňajkujem.

Výsledok na seba nenechal dlho čakať. Už po niekoľkých dňoch som zaznamenala akési „odpuchnutie“ a následne som začala chudnúť.  Vďaka KetoMixu som opäť získala sebavedomie. Moje fotografie sú toho dôkazom. Diétu som držala 3 týždne iba pomocou produktov KetoMix, štvrtý týždeň som skočila do 2. fázy a nahradila dve jedlá KetoMix bežnou stravou podľa odporúčania KetoMix jedálnička. Zvykla som si jesť pravidelne, a zároveň viac premýšľať na tým, čo vlastne jem. Moje telo sa vracia do pôvodného režimu a moje sebavedomie tiež. Diétu odporúčam každému, kto má problém zhodiť prebytočné tuky alebo sa chce naučiť zdravo stravovať.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €