Mrzí ma, že som KetoMix nevyskúšala už skôr.

Dobrý deň, volám sa Michaela a veľmi rada sa s vami podelím o príbeh v boji so svojimi kilami.

Proměna Michaela

S diétami som bojovala asi 5 rokov. Stále som so sebou nebola spokojná. Nakupovala som nezmyselné tabletky, rôzne čaje a iné všemožné prípravky z reklám na chudnutie. Vôbec nič mi však nepomáhalo. Boli to akurát tak vyhodené peniaze, čo chápem až teraz.

Moje diétovanie dospelo až k tomu, že som začala robiť také hlúposti, že som cez deň nič nejedla. Večer som od hladu pomaly nevidela, tak som to doháňala prejedaním sa.  Nakoniec som skončila na klinike s poruchou príjmu potravy. Tam ma naučili opäť pravidelne jesť a dodržiavať tento princíp stravovania aj doma. Čo bolo síce správne, ale dokázala som sa kontrolovať iba do určitého momentu. Nevydržala som to. Začala som totiž mať jedlo až moc rada a vôbec som sa v jedení nekontrolovala. Spočiatku mi bolo dobre, ale potom mi začalo byť oblečenie malé a ja som ostala zarazená svojou váhou. Tá mi ukázala číslo, ktoré ma úplne šokovalo (toľko som nevážila ani počas tehotenstva).

A toto bol asi ten najväčší impulz, aby som so sebou začala niečo robiť. Hľadala som na internete, prečítala všetky možné články o tom, čo všetko obnáša ketónová diéta a musím sa priznať, že spočiatku som tomu veľmi neverila. Po preštudovaní a prečítaní príbehov na stránke KetoMix som sa odhodlala kúpiť si mesačný balík na skúšku. Keď sa po niekoľkých dňoch začala váha hýbať smerom dole, bol to ten najkrajší a najlepší pocit, ktorý mi pomohol pokračovať a dúfať, že váha pôjde ešte nižšie. Dnes už je to vyše 13 týždňov od začatia tejto diéty. Váha mi neuveriteľne klesla a ja sa cítim úžasne. Opäť si oblečiem veci, ktoré boli dlho schované hlboko v skrinii.  Najdôležitejšie je, že som sa naučila jesť opäť zdravo, pravidelne a takto to dodržujem stále. Bála som sa jojo efektu, ale keď už som došla tak ďaleko, nepoľavím a stále dbám na to, čo jem. Neprejedám sa a jem všetko, čo mi chutí. Svoju novú váhu si tak stále držím. 

Veľká VĎAKA patrí KetoMix, predovšetkým slečnám v poradni, ktoré mali s mojimi otázkami veľkú trpezlivosť. Vždy mi dobre poradili a podržali ma aj vtedy, keď prišla kríza a ja som nevedela, čo so sebou. Mrzí ma len to, že som KetoMix nevyskúšala už skôr. Preto každému, kto sa rozhodne začať s proteínovou diétou KetoMix, držím palce. Skutočne to funguje a mne je dnes vďaka nej úžasne, verte mi!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €