Raňajky na vidličku à la „miešané vajíčka“


Jednoduchý a zdravý začiatok dňa? To sú raňajky s nízkym obsahom sacharidov.

michana_vejce (1)

Pre udržanie stabilnej hodnoty energetického príjmu a pre správny chod organizmu je nutné začať deň raňajkami. To už dnes vie skoro každý. Pri nízkosacharidovej diéte by bolo najlepšie raňajkovať do 30 minút od prebudenia. Naštartujete tým svoje telo a ľahšie začnete chudnúť. Je potrebné dbať na výber potravín a starostlivo si strážiť dostatočný prísun živín, ako sú bielkoviny, minerálne látky a vitamíny. Nízkosacharidové raňajky s vyšším obsahom bielkovín sú skvelým štartom do nového dňa. Nebudete po nich veľmi dlho hladní, a zároveň budete plní energie.  

S týmto novým receptom na „miešané vajcia“ budete mať pripravené zdravé raňajky plné bielkovín s minimom sacharidov za 2 minúty. Na prípravu vám stačí KetoMix omeleta  s príchuťou slaniny a syra, cibuľa, huby, olej a voda.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €