Priala som si, aby som sa manželov opäť zapáčila. Teraz je náš vzťah lepší, ako kedykoľvek predtým.


Krásny dobrý deň. Volám sa Sára a veľmi rada by som sa s vami podelila o svoj príbeh. Dúfam, že vám pomôže rovnako ako mne pomohli príbehy ostatných žien na stránke KetoMixu.

Sara

Začnem tým, že som na váhe nikdy nemala trojmiestne číslo. Vždy som dbala na svoju váhu a držala sa na 75 kg. Problém začal po svadbe. Keď som sa vydala, začalo mi byť jedno, ako vyzerám. Vedela som, že už manžela mám, takže sa už nemusím snažiť si pri každom kúsku jedla dávať pozor. To bola chyba. 

Veľmi skoro som začala priberať, čo si všimlo moje okolie, rodina, a predovšetkým aj môj manžel. Nikdy mi nepovedal, že sa mu nepáčim, alebo že by som mala schudnúť. Bola som pre neho za každých okolností aj výške váhy krásnou princeznou. Vtedy som sa však prestala vo svojom tele cítiť dobre a vedela som, že je niečo zle. Začala som sa zaujímať o diéty, ktoré som jednu po druhej skúšala, ale bez výsledku. Priala som si, aby som sa manželovi opäť páčila a aby som sa nemusela hanbiť s ním chodiť k vode, kde bolo množstvo krásnych a štíhlych žien.  

Vďaka kolegyni v práci som sa dozvedela o KetoMixe a o proteínovej diéte. Ona si produkty kúpila a tvrdila mi, že táto diéta je skvelá a že chudne. Z počiatku som jej neverila, ale po dvoch mesiacoch mi ukázala svoj výsledok a ja som bola v nemom úžase. Keď to zvládla ona, musím to zvládnuť aj ja!

Cez vianočné sviatky som si pod stromčekom našla veľké prekvapenie – veľký balíček KetoMix na celý mesiac! Dostala som diétu ako darček od rodičov, ktorí vedeli, ako veľmi som si ju priala, ale nemohla si ju kúpiť. Keďže pracujem ako ošetrovateľka v zahraničí, niekedy odchádzam preč z domu na dlhé týždne, pustila som sa do diéty hneď na Silvestra. Chcela som manžela po svojom návrate zo zahraničia prekvapiť. Veľmi ma motivovali rodičia, ktorých som nechcela sklamať. Taktiež som vedela, že balíček stál veľa peňazí a nechcela som ich vyhodiť len tak z okna. Samozrejme mojou najväčšou motiváciou som bola ja sama a môj manžel. Hovorila som si, že to jednoducho musím zvládnuť. 

Moja počiatočná váha siahala na 102 kg. Na moje prekvapenie som výsledky na váhe videla hneď po prvom týždni. Každé jedno váženie ma viac a viac motivovalo a po dvoch mesiacoch som pozvoľna prešla do druhej fázy. Mala som veľkú radosť, pretože som na sebe videla obrovský pokrok. Keď som sa potom vrátila domov zo zahraničia, manžel ma skoro nespoznal. Vďaka KetoMix diéte je náš vzťah lepší, ako kedykoľvek pretým.  

Prvú cieľovú váhu som splnila a teraz ma čaká pokračovanie v mojom novom životnom a stravovacom štýle. Som vďačná KetoMixu za to, že mi pomohol pochopiť množstvo vecí, naučil ma správnym stravovacím návykom, a vôbec nič mi pri tom nechýba. Mám nový cieľ a verím, že s KetoMixom do dokážem.

Ďakujem vám!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €