Prečo je detox počas diéty dôležitý?


Organizmus počas chudnutia odbúrava nielen tuky, ale aj toxíny dlhodobo zhromažďované v tukovom tkanive. Telo tak počas chudnúcej kúry zhadzuje nahromadený tuk, a zároveň vyplavuje aj nežiadúce škodliviny.

Detox (4)

Pitný režim umožňuje obličkám zbavovať sa škodlivých látok a dostatočný prísun vlákniny zo zeleniny a KetoMix jedál pomáha prečistiť črevá a podporovať tak rast prospešných črevných baktérií, ktoré sa opäť postarajú o vylučovanie škodlivých látok.

Pečeň je veľmi často prezývaná ako „čistička“ alebo „elektráreň organizmu“. Práve pečeň je tým orgánom, ktorý sa stará o správny chod metabolizmu, prečisťuje organizmus od toxínov, kontroluje strávenú potravu, premieňa živiny na energiu a počas ketózy premieňa tuk na ketónové látky.

Prečo telu nepomôcť, keď je to také jednoduché?

Počas chudnutia urobí vaše telo obrovský kus práce. Bez prestávky – vo dne i v noci. Preto naň buďte dobrí a trošku mu pomôžte aj vy. Tabletky KetoMix Detox vďaka obsahu silymarínu a cholínu pomáhajú orgánom pri správnom fungovaní, upokojujú a prečisťujú telo. 

 

Z naší nabídky

Detox (100 kapsúl)

Detail

monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €