Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 6. lekcia

Zacvičte si jednoduché cviky s prvkami jogy, ktoré pomôžu telu poriadne sa ponaťahovať. Naučíte sa správne dýchať a výborne tým doplníte priebeh diéty.

magazin

V tejto lekcii sa budeme venovať chodidlám, na ktoré pri cvičení často zabúdame. Chodidlá sú ale veľmi dôležitou častou nášho tela – vašu váhu nosia celý deň a významne určujú držanie tela. Ak sa chodidlo vo svojej funkcii nezapája správne, môžu sa u vás objavovať nepríjemné dôsledky v podobe bolesti akejkoľvek časti pohybového aparátu, progresia artrotických zmien a mnoho ďalších problémov. Bohužiaľ, moderná obuv a sedavý spôsob života kondícií chodidiel príliš nepomáha. A tak sa im dnes budeme venovať o trošku viac. 

V tejto lekcii sa budeme zaoberať aj zvyškom tela, to je samozrejmé. Jednotlivé pozície pracujú s kĺbmi a svalmi tak, ako ste už z našich predchádzajúcich videí zvyknutí. Novinkou je, že sa stretnete s ľahšou dynamikou, ktorá vám prehreje telo a rozhýbe vašu chrbticu.

Ničoho sa nebojte, všetko hravo zvládnete. 


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €