Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 5. lekcia

Sedavé zamestnanie, minimum pohybu a zlé držanie tela. To všetko môže viesť k bolestiam chrbta, kĺbov a svalov. Stačí si však pár minút denne zacvičiť a predísť tým zdravotným nepríjemnostiam.

1

S nadchádzajúcim letom možno cítite potrebu sa viac hýbať a športovať. Niekto ale nemôže, či už kvôli nedostatku času, chorobe alebo vďaka vysokej nadváhe. Naše krátke cvičenie však zvládne úplne každý.

V piatej časti sa zameriame na ukotvenie v mnohých úrovniach. Stabilitu, dych, pocit istoty a bezpečia. Spojením príjemnej hudby a jednotlivých cvikov uvoľníte okrem tela aj svoje emócie, ktoré sú často hlavnými spúšťačmi mnohých bolestí tela. Precvičíte si jednotlivé kĺby – bedrové, kolenné, členky, kĺby paže a rozhýbete chrbticu. Nezabúdajte svoju pozornosť venovať nielen jednotlivým pozíciám, vďaka ktorým posilníte stred tela a celé svalstvo, ale aj prechodom medzi jednotlivými cvikmi. Tie sú veľmi dôležité, ale často sa na ne zabúda. 


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €