Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – 4. lekcia

Sedavé zamestnanie, minimum pohybu a zlé držanie tela. To všetko môže viesť k bolestiam chrbta, kĺbov a svalov. Stačí si však pár minút denne zacvičiť a predísť tým zdravotným nepríjemnostiam.

IMG_2568

Vo štvrtej časti zo série videí „Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom“ sa naša lektorka Iva Ceradská zameria na pohyby uvoľňujúce celú dĺžku našej chrbtice. Zároveň sa zameria na pozície, v ktorých je vedená pozornosť na hlboký stabilizačný systém chrbtice. Vašu pozornosť bude viesť ku stredu tela a svalom hlbokého stabilizačného systému. Zlé fungovanie chrbtových svalov a celkové nesprávne držanie stredu tela môže totiž ovplyvniť fungovanie všetkých svalov v tele. Preto je dôležité túto oblasť nezanedbávať a pravidelne precvičovať.

5 dôvodov, prečo je dôležité posilniť stred tela:

  1. znížite celkovú záťaž na chrbticu,
  2. spevníte a vytvarujete si brušné svaly,
  3. skvelá prevencia proti bolestí chrbta, krížov, ramien a krčnej chrbtice,
  4. zlepšíte celkovú funkčnosť tela,
  5. zdokonalíte celkové držanie tela. 

eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €