Monika to zvládla a konečne zatočila s jojo efektom!

Volám sa Monika a mám 35 rokov. S váhou bojujem odjakživa. Začalo sa to predovšetkým v puberte. Spolužiaci, ako je známe, vedia byť zlí, preto som počúvala rôzne posmešky. To ma už vtedy nakoplo, aby som so sebou niečo robila. Bohužiaľ som išla zlou cestou.

promena_monika (1)

Môj jedálniček obsahoval maximálne jedno jablko denne. Aby išli kilá dole rýchlejšie, pridala som aj beh. Po mesiaci a pol som schudla 20 kg, čo už teraz viem, že bolo zlé. Malo to aj svoje následky. Stratila som menštruáciu a zničila si žlčník, ktorý musel preč. Váhu som si celkom dlho udržiavala, ale aj napriek tomu sa dostavil jojo efekt. Nabrala som dvakrát viac.

Môj kolobeh nasledoval opäť. Už to nebolo síce o jednom jablku, ale o tom, jesť čo najmenej. Skôr zeleninu. Opäť som schudla, ale váha sa dlho neudržala, pretože som sa vrátila s jedlom do starých koľají.

Neskôr sme sa začali snažiť o bábätko, ale nešlo to. A tak sme podstúpili IVF, čo mojej váhe rozhodne neprospelo. Užívanie hormónov, znížená funkcia štítnej žľazy, zavodnenie – to všetko bolo pre moje telo katastrofou. V apríli tohto roku som si povedala – a dosť!

Blížili sa veľkonočné sviatky, takže samé chlebíčky, rezne a pod. Už mi to svedomie nedovolilo, tak som si objednala KetoMix. Aj keď som tomu zo začiatku veľmi neverila. Začala som 8.4.2020 a už po týždni som cítila zmenu. Najskôr som nechápala, že môžem jesť 5x denne. Moje motto vždy bolo: nejedz a schudneš.

monika-promena

Prvé tri dni neboli jednoduché. Cítila som sa slabo a podráždene, ale hneď na druhý deň som tomu prišla na chuť a všetko bolo v poriadku. Prvú fázu som držala 8 týždňov, potom som prešla do druhej. Pravdu povediac, nechcelo sa mi do nej, pretože prvá fáza bola pohodlnejšia. Ale aj tak som vydržala a riadila sa diétnym plánom s receptárom. Teraz som v stabilizačnej fáze. Kilá síce idú dole pomalšie, ale idú!

Snažím sa jesť samé zdravé potraviny, a hlavne dodržiavať pravidelnosť v jedení s odstupom 3 hodín. Moja cesta chudnutím ešte nekončí. Do mojej vysnívanej váhy už mi chýba zhodiť len trošku. Verím, že to zvládnem, keď som sa vďaka KetoMixu dostala až tak blízko.

Ešte raz KetoMixu ďakujem za to, že som si uvedomila, že diéta nie je o hladovaní. Je to o pravidelnom stravovaní sa a prehodnotení jedálnička aj do budúcna. Každému, kto s KetoMixom začne, držím palce. Naozaj to funguje.

Monika


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €