Milena schudla viac, ako si sama priala. Najviac ju potešila kompletná obmena šatníka.

Zdravím vás, volám sa Milena. 

Verte mi, že po dvadsiatich rokoch držania všetkých možných diét, postupného priberania a opätovného chudnutia, som už nedúfala, že sa raz dostanem na rozumnú váhu. Pomaly som sa zmierovala so svojimi 112 kilami. Vďaka KetoMixu som však prišla na to, že za moje nadbytočné kilá môžu predovšetkým zlé stravovacie návyky a nedostatok pohybu. Jedla som len dvakrát denne, z toho prevažne len samé sladkosti. A nejaký pitný režim som vôbec neriešila.

Snímek obrazovky 2021-12-02 144001

Tento rok budem mať 50 rokov a k narodeninám som si veľmi priala jednu vec. Aby som na fotkách z oslavy vyzerala dobre a sama sebe sa páčila.  

Veľkou motiváciou k tomu, aby som so sebou začala niečo robiť, bol aj môj zdravotný stav. U lekára mi namerali vysoký tlak a neskôr som začala trpieť aj bolesťami členkov. Uvedomovala som si, že vysoký tlak je len začiatok a že spolu s ním môžu prísť aj ďalšie nepríjemné zdravotné komplikácie. To ma poriadne vydesilo. Bol to pre mňa zdvihnutý varovný prst. O chudnutí som neustále iba premýšľala. Párkrát som aj navštívila webovú stránku KetoMixu. Prečítala som si všetky príbehy zákazníkov, pravidlá diéty a študovala KetoMix recepty. V hlave mi stále bežalo, že chcem byť predsa na päťdesiatku krajšia a mať zdravšie telo. Tak som sa nakoniec odhodlala KetoMix vyskúšať. Začala som balíčkom na 4 týždne. Neverila som však, že to bude fungovať, preto nemám ani žiadne fotografie PRED diétou. Na začiatku som si vysnívala cieľovú váhu. Musím podotknúť, že ani vo sne by mi nenapadlo, že sa k nej vôbec niekedy čo i len priblížim. 

V prvej fáze diéty KetoMix sa mi páčilo, že som sa nemusela stresovať počítaním sacharidov, tukov, nie to ešte kalórií. Problém mi robil akurát pitný režim, pretože všeobecne pijem veľmi málo. Zvládla som vypiť maximálne dva litre vody denne. Vyhovovala mi však skladba jedál. Len tých 500 g zeleniny na mňa bolo niekedy veľa. Avšak po prvom týždni s diétou KetoMix som schudla svoje prvé kilá. A to som si ešte hovorila, že je to málo oproti ostatným ľuďom v skupine na Facebooku. Ďalší týždeň som však zase o niečo schudla. A týmto tempom mi moja osobná váha ukazovala čím ďalej, tým menšie číslo. 

Čo mi pri chudnutí veľmi pomohlo? Bola to KetoMix facebooková poradňa CZ a SK. Nachádzala som tam, okrem iného, výborné recepty, ktoré sa z KetoMix jedál dali jednoducho pripraviť. Skvelé slané i sladké pokrmy, ktoré som si mohla bez výčitiek dopriať na raňajky, obed, večeru či na desiatu.
Keď som kedykoľvek predtým držala nejakú diétu, najviac mi chýbalo sladké. To však pri diéte KetoMix neplatí. Vďaka receptom na zdravé maškrtenie z FB skupiny a veľkej ponuke KetoMix dezertov v podobe čokolád, sušienok alebo orieškových krémov, si môžem dopriať aj niečo sladké ku káve. 

Po 14 týždňoch som zhodila nemalý obnos kilogramov. Bola som nadšená. V januári som už prešla do tretej fázy a v chudnutí som pokračovala. Po ďalších 14 týždňoch som sa skutočne dostala na váhu, ktorú som si priala. Vlastne to bolo ešte o niečo menej, ako som si na začiatku stanovila. Nemožné sa stalo skutočným a aj som za sebou nechala enormné množstvo váhy. Vždy, keď sa vážim, stále tomu nemôžem uveriť. Moje okolie si, samozrejme, začalo všímať, ako sa mením. Pochválili ma, ale sem tam ma upozornili na to, že môžem kvôli jojo efektu zase pribrať všetko späť. Počítam s tým, že nejaké to kilo môže ísť hore. Budem sa však snažiť, aby sa to nestalo. Do konca roku 2021 by som rada schudla ešte pár kíl. Dúfam, že sa mi to podarí. A ak nie, vrátim sa späť ku KetoMix jedálničku. 

Nielenže sa mi podarilo schudnúť, ale zlepšil sa aj môj zdravotný stav. Vysoký tlak už ma netrápi a členok tiež prestal bolieť. Na mojej telesnej premene bolo však najlepšie to, že som musela vymeniť celý šatník. Už mi nesedia ani tie najmenšie veľkosti môjho starého oblečenie. Práve naopak, sú mi veľké!

Poctivo som sa riadila manuálom a KetoMix diétu striktne dodržiavala. Nehrešila som a začala som sa viac hýbať. Dokonca aj cvičiť. To je, myslím, základ toho, ako všetko zvládnuť. Za celý čas som zhrešila len raz. To už však ručička na váhe ukazovala omnoho menej ako na začiatku. S kamarátkou som pri víne neodolala syru, klobáskam a jednohubkám. Hneď na druhý deň som však začala s KetoMix jedlami. 

Teraz ma čaká tá ťažšia časť – nepribrať! Dnes už viem, že chcem na sebe stále pracovať. Cvičiť, strážiť si pitný režim a dodržiavať pravidelnú stravu. Postrážim si príjem cukru a tuku. A súčasťou môjho nového jedálnička zostane aj KetoMix kokteil, palacinky, polievkykaše ako príležitostné maškrtenie. Ak budem mať. obrovskú chuť na sladké, dám pred bežnými sladkosťami prednosť KetoMix sušienkam s kúskami čokolády, proteínovej tyčinke alebo proteínovým chipsom :)

Vaša spokojná zákazníčka, Milena


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €