„KetoMix mi pomohol s váhou aj so zdravotnými problémami z mladosti,“ hovorí Vladimír

Ahoj, volám sa Vladimír. Celý život som mal zdravotné problémy, nemohol som kvôli nim nikdy športovať. Lekári mi dokonca zakázali aj jazdu na bicykli alebo plávanie. Tak isto aj v škole som bol oslobodený od telesnej výchovy. Bohužiaľ, s takto chorými deťmi to tak bolo.

Vladimir_promena

Úprimne, svoju váhu som nikdy moc neriešil. Žiaľ, postupujúcim vekom som začal veľmi priberať na váhe i v páse.  Vtedy mi lekár odporučil schudnúť. Rozhodol som sa teda vyskúšať KetoMix. Po prvom týždni kontrolného váženia som schudol pár kíl. Viem, že sa za tým skrývala prevažne voda, ale aj tak ma to veľmi potešilo a motivovalo k tomu, aby som pokračoval ďalej. Osem týždňov som sa držal piatich jedál KetoMix s pol kilogramom zeleniny denne. Maximálne som zjedol 20 g orieškov, 20 g povoleného ovocia, a samozrejme som dodržiaval pitný režim. Úplne som vyradil alkoholické nápoje, vrátane vínneho striku. Čuduj sa svete, podarilo sa mi krásne schudnúť, čo ma veľmi potešilo.

Pokračoval som teda s druhou fázou. Tá sa líšila tým, že som jedol už len tri jedlá KetoMix denne a k tomu dve klasické jedlá s kilogramom odporúčanej zeleniny. A moja váha stále klesala. 

KetoMix ma naučil veľa dôležitých vecí. Hlavne jesť pravidelne. Od tej doby jem päťkrát denne, a z toho stále jedno jedlo KetoMix. K dnešnému dňu nepriberám, ale naopak stále chudnem. Musím však dodať, že som nikdy necvičil a asi ani nezačnem.

Musel som vymeniť celý šatník. Moji známi ma nespoznávajú, a to býva príjemné. Rád by som pomocou tohto príbehu zo srdca poďakoval KetoMixu. Nielen, že mi pomohol s nadváhou, ale aj s mojimi zdravotnými problémami z mladosti. Vyrovnal sa mi tlak a pri prechádzkach so psom už sa nezadýchavam.

So srdečným pozdravom
Vladimír Borák


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €