„KetoMix mi pomohol s váhou aj so zdravotnými problémami z mladosti,“ hovorí Vladimír

Ahoj, volám sa Vladimír. Celý život som mal zdravotné problémy, nemohol som kvôli nim nikdy športovať. Lekári mi dokonca zakázali aj jazdu na bicykli alebo plávanie. Tak isto aj v škole som bol oslobodený od telesnej výchovy. Bohužiaľ, s takto chorými deťmi to tak bolo.

Vladimir_promena

Úprimne, svoju váhu som nikdy moc neriešil. A to sa vždy pohybovala okolo 100 kg. Keď som mal 30 rokov, začal som na váhe naberať. Vo svojich 47 rokoch som skončil pri 127,5 kg. V páse som mal 112 cm a cez brucho 134 cm.

Vtedy mi lekár odporučil schudnúť. Rozhodol som sa teda vyskúšať KetoMix. Diétu som začal dňa 18.7. s váhou 127,5 kg. Po prvom týždni kontrolného váženia som schudol už 5 kg. Viem, že sa za tým skrývala prevažne voda, ale aj tak ma to veľmi potešilo a motivovalo k tomu, aby som pokračoval ďalej. Osem týždňov som sa držal piatich jedál KetoMix s pol kilogramom zeleniny denne. Maximálne som zjedol 20 g orieškov, 20 g povoleného ovocia, a samozrejme som dodržiaval pitný režim. Úplne som vyradil alkoholické nápoje, vrátane vínneho striku. Podarilo sa mi dostať sa na krásnych 106 kg.

Pokračoval som teda s druhou fázou. Tá sa líšila tým, že som jedol už len tri jedlá KetoMix denne a k tomu dve klasické jedlá s kilogramom odporúčanej zeleniny. Dňa 14.9. sa moja váha zredukovala na 98 kg.

KetoMix ma naučil veľa dôležitých vecí. Hlavne jesť pravidelne. Od tej doby jem päťkrát denne, a z toho stále jedno jedlo KetoMix. K dnešnému dňu nepriberám, ale naopak stále chudnem. Teraz mám 95 kg. Obvod v páse 92 cm a cez brucho 105 cm. Musím však dodať, že som nikdy necvičil a asi ani nezačnem.

Musel som vymeniť celý šatník. Moji známi ma nespoznávajú, a to býva príjemné. Rád by som pomocou tohto príbehu zo srdca poďakoval KetoMixu. Nielen, že mi pomohol s nadváhou, ale aj s mojimi zdravotnými problémami z mladosti. Vyrovnal sa mi tlak a pri prechádzkach so psom už sa nezadýchavam.

So srdečným pozdravom
Vladimír Borák


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popýšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #letosjinakZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €