Ive stačilo 14 týždňov pevnej vôle a je z nej iný človek.

Volám sa Iva a moje motto znie: „Diéta vás musí predovšetkým baviť. Mňa to s KetoMixom bavilo neskutočne“.

Iva_promena

Síce som hanblivá, ale rozhodla som sa, že aj ja sa podelím o svoj príbeh. Ak sa do diéty bojíte pustiť, možno vás môj príbeh inšpiruje. Je vás určite mnoho, ktorí so sebou už dávno chcete niečo urobiť.

Môj príbeh s KetoMixom začal minulý rok v auguste. Nakoľko mám časovo náročnú prácu, nebola som nikdy schopná držať sa pravidelnej stravy. A to nehovorím o tom, čo všetko som večer dokázala zjesť. V pokoji pri sledovaní televízie som si vychutnávala každé sústo. Vážila som sa zriedka, iba keď som akurát mala na to náladu. Lenže ručička na váhe stále ukazovala vyššie a vyššie číslo.

Chcela som schudnúť, ale nepomáhalo ani cvičenie. Chýbalo k tomu len veľmi málo a moja váha už hraničila s obezitou. Uvedomila som si, že sa niečo musí naozaj zmeniť. Tak som sa konečne rozhodla. Moja nadváha sa pre mňa nakoniec stala tou najväčšou motiváciou. Vedela som, že potrebujem jasne stanovené pravidlá. Hlavne vedieť, kedy a čo môžem jesť. Potrebovala som jednoducho pomocníka, s ktorým to pôjde. Na internete som narazila na diétu KetoMix. Čítala som si kladné recenzie a páčilo sa mi, že má jasne zavedený jedálniček, ktorého sa budem môcť držať. A bolo rozhodnuté.

Hneď po týždni som zistila, že mi diéta prospieva a baví ma to. Pripravovala som si s radosťou všetky jedlá, vymýšľala som dokonca nové recepty, zúčastňovala sa diskusií a zdieľala svoje skúsenosti vo facebookovej skupine KetoMix.

Stačilo 14 týždňov pevnej vôle a zo mňa je dnes úplne iný človek. Znovu sa smejem a užívam si radosť z maličkostí. Nielen, že som schudla, ale som na tom aj psychicky omnoho lepšie. Znovu som ožila. KetoMix mi zmenil život. A aj keď už nemusím, určite si raz za deň nejaké to jedlo od KetoMixu pripravím. Je totiž toľko možností, čo sa dá z neho pripraviť, že som ešte všetky vlastne ani nestačila vyskúšať. Všetky KetoMix jedlá sú úžasné a chutné. Preto mi v živote zostanú už asi navždy.

PO

A ako som nakoniec dopadla? S KetoMixom som neuveriteľne schuda. Od januára som začala znova. Chcem schudnúť posledné kilogramy, ktoré mi chýbajú k mojej úplnej spokojnosti. Po „vianočnej pauze“ som si naordinovala znovu F1.

Celá diéta mi priniesla viac, ako len chudšie telo. Začala som skutočne pravidelne jesť, sledovať si pitný režim a príjem kalórií. Moja premena mi robí radosť. Konečne môžem byť spokojná.

Chcela by som svojím príbehom motivovať čo najviac ľudí, ktorí ešte s diétou váhajú. Už sa mi to čiastočne podarilo u mojich známych, ktorí už s KetoMixom začali.

Veľmi veľmi držím palce každému, kto si vybral KetoMix na zmenu svojho životného štýlu a zovňajšku. Vydržte to, bude to stáť za to!

Iva

PS: Ďakujem KetoMixu, celému tímu poradkýň a úžasnej facebookovej stránke za to, že môžem byť konečne sama sebou.
Ďakujem za všetko


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €