„KetoMix je jednotka medzi diétami,“ hovorí Klára

Zdieľam svoj príbeh s vami ostatnými, pretože sa chcem pochváliť svojou neuveriteľnou premenou. Vďaka KetoMixu som naozaj šťastná.

promena_klara

Mám 27 rokov a som mamička na rodičovskej dovolenke s takmer dvojročným krpcom. V tehotenstve som nabrala šialených 35 kg. Bohužiaľ, môj zdravotný stav sa po pôrode zhoršil a objavili sa problémy so štítnou žľazou. K tomu som ešte trpela popôrodnými depresiami. Namiesto toho, aby som si užívala chvíle s malým, bola som kôpka nešťastia. Na toto obdobie nespomínam rada. Kvôli problémom so štítnou žľazou sa mi po pôrode váha zastavila a kilá dolu jednoducho nešli. Bola som z toho nešťastná, pripadala som si odporne. Moja skriňa bola natrieskaná oblečením, ktoré som nemohla nosiť. Nevošla som sa doň. Moje depresie pretrvávali a ja som všetko vzdávala. Zmierila som sa s tým, že nabraté kilá už nikdy nedám dole.

V apríli 2020 sa ma všetci, vrátane môjho partnera a rodiny, začali pýtať, čo by som si priala v máji na narodeniny. Videla som reklamu na KetoMix, tak som si povedala, že to vyskúšam. A darček bol jasný. Predtým som žiadnu diétu nedržala. Priznám sa, že som si nebola istá tým, či to bude naozaj fungovať. Ale ako sa hovorí..nevyskúšaš – nevieš. Na narodeniny som teda od rodiny dostala balíček na 4 týždne. Mala som veľkú radosť, ale zároveň aj strach, že to nezvládnem alebo mi to nepomôže.

Deň po narodeninách som začala s prvou fázou diéty. Bolo pre mňa veľmi ťažké, kým som si zvykla na nové chute a pravidelné stravovanie. Odjakživa som mala zlé stravovacie návyky. A div sa svete, po týždni mi to začalo chutiť! Prvé dni som mala šialenú krízu, chcela som sa na to vykašľať a vzdať to. Ale mamka s babičkou ma veľmi podporovali, preto som si zahryzla do jazyka, vydržala to a pokračovala som.

Veľkým povzbudením bola aj skutočnosť, že plno ľudí v mojom okolí neverilo, že to dokážem a skutočne schudnem. Ale pretože som už po prvom týždni videla výsledky a úbytok na centimetroch, vedela som, že to dokážem. Veľmi ma to motivovalo. Vydržala som a dnes na seba môžem byť pyšná! Mesiac som bola v prvej fáze, a potom som prešla na tú druhú. K dnešnému dňu som v tretej fáze, kedy už môžem jesť normálne jedlá. Ale priznám sa, že si stále rada pochutím na KetoMix kokteile, polievke, žemliach alebo palacinkách. Tie som si obľúbila.

KetoMix mi pomohol dostať sa na svoju vysnívanú váhu, zároveň ma naučil sa zdravo stravovať. Splnil sa mi môj sen o tom, ako chcem vyzerať a moje sebavedomie je úplne niekde inde. Chcem preto z celého srdca KetoMixu poďakovať. Nielen, že som vonku z depresií, ale konečne môžem nosiť svoje pôvodné oblečenie. To som si obliekala len pred tehotenstvom.

Naučila som sa správne a pravidelne jesť. Odbúrala som dokonca biele pečivo a sladené nápoje. Chcela by som preto KetoMixu poďakovať. Konečne sa cítim ako super mama môjho milovaného syna. Schudla som kvôli sebe a synovi, aby som mu nemusela v lete robiť hanbu pri vode a on sa nemusel za mňa hanbiť, keď bude starší :) Rozhodne s tým nekončím a chudnem ďalej! Začala som aj cvičiť. Dnes už viem, že bude len lepšie. KetoMix môžem len a len odporučiť. Naozaj je to jednotka medzi diétami. Takže ľudkovia, peniažky sa do seba určite vyplatí investovať! A vydržať tiež, pretože tie výsledky potom za to stoja!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €