Som vďačná za to, že mám svoje telo späť!

Ahoj, volám sa Tereza. Váha ma skutočne začala trápiť vo chvíli, keď som v obchodoch nemohla nájsť svoju veľkosť. Zistila som, že niečo je zle aj podľa toho, že mi začal robiť problém aj najmenší pohyb (a to som bývala dlhé roky aktívna športovkyňa). Bolo pre mňa nemysliteľné bežať napríklad len 100 metrov na električku. Vedela som, že by som ju nedobehla, a pritom by som ešte aj vyzerala smiešne. Moja cesta za štíhlou postavou bola dlhá a kľukatá. Až KetoMix mi naozaj pomohol.

promena_tereza

Celú mladosť som závodne športovala. Pri príprave na štátnice som však s pohybom skončila. Skĺbiť učenie a prácu so športom jednoducho nebolo možné, nezostával mi čas. Sedavé zamestnanie od rána do večera, obedy v reštaurácii a večerné prejedačky sa začali na mojej postave podpisovať. V práci máme kanceláriu na prvom poschodí bez výťahu. Po čase som mala problém vyjsť aj na to jediné poschodie. Ku dverám som vždy prišla zadýchaná a spotená.

Vedela som, že takto to ďalej nejde. Skúsila som rôzne diéty, ale po pár dňoch som s nimi prestala. Pri klasických diétach často hladujete. Musíte jesť jedlá, ktoré vám nechutia, ťažko sa pripravujú a vláčite ich so sebou v desiatkach krabičiek. Navyše som v takom režime mala vždy pocit, že sa len trápim a obmedzujem. Preto som sa po pár dňoch odmeňovala. Niečím chutným, ako je napríklad pizza, chipsy, hamburger, alebo sladké limonády. Nakoniec som tomu odmeňovaniu prepadla a bol koniec. Hrešila som ďalej. Jediným výsledkom celej diéty boli ďalšie kilá navyše.

Zlom nastal, keď moja mamka začala držať KetoMix. Videla som na nej, že chudne rýchlo a jednotlivé jedlá si pochvaľovala. To ma motivovalo a do KetoMix diéty som sa pustila aj ja. A dobre som urobila.

34702281-B6F7-44F9-934A-914A77757246

Príprava jedál je skutočne jednoduchá. Aj keď prídete neskoro domov z práce, zvládnete si do 5 minút urobiť jedlo na celý druhý deň. Navyše sa na jedlo tešíte, pretože si aj pochutíte. Pri niektorých výrobkoch určite ostanem naďalej aj po diéte. Zároveň s KetoMixom nie je problém, keď máte chuť na niečo sladké alebo slané. Chcete sladké? Vezmete si čokoládovú tyčinku alebo sušienky. Dali by ste si radšej niečo slané? Alebo idete do kina a máte chuť na nachos? Nie je problém. Vezmite si nachos od KetoMixu. Tie sú, mimochodom, podľa môjho názoru ešte chutnejšie ako klasické. Zároveň ma prekvapilo, že sa vôbec netrápim hladom! Skoro by som si ani nevšimla, že držím diétu.

Vďaka KetoMix diéte som neuveriteľne schudla. A musím povedať, že si teraz konečne užívam obliekanie. Je to úžasný pocit, keď vyraďujete zo šatníka oblečenie, ktoré je vám veľké. A dôvodom nie je to, že sa doňho nezmestím! Zrazu sa cítim ľahšia, zvládam aj beh a môj zdravotný stav sa tiež zlepšil. Predtým som často trpela bolesťami hlavy, ktoré zrazu úplne zmizli. Už nemám ani vysoký krvný tlak.

Za túto premenu som nesmierne vďačná. Naučila som sa pravidelne jesť a sledovať zloženie potravín. Odmenou za to všetko je skvelý pocit a uznanie, ktoré počúvam od ľudí z môjho okolia.

Ak sa rozhodujete, či začať s diétou KetoMix, neváhajte. Ak ste už začali, všetkým držím palce. Som presvedčená, že ak budete dodržiavať pravidlá uvedené v manuáli, svoj sen o štíhlej postave si čoskoro splníte!


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €