Ketodrink – prvá pomoc pri ketochrípke


Ketodrink s príchuťou pomaranča, ktorý už od začiatku zjednoduší celkový proces chudnutia. Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerálne látky, ktoré je v stave počiatočnej ketózy potrebné doplniť.

KETO 202025850

Spasiteľ ketózy

Ketodrink bol vyvinutý pre skupinu ľudí, u ktorých by sa mohlo prejaviť nepohodlie pri začiatku diéty. Zmierňuje totiž príznaky „keto chrípky“ alebo „indukčnej chrípky“. S jeho užívaním sa podarí o pár dní chrípku prekonať. Všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré je potrebné telu v stave počiatočnej ketózy doplniť sú v Ketodrinku obsiahnuté. Navyše, jeho príjemná chuť pomaranča pomôže zahnať nepríjemný pocit v ústach. Účinky vysokého obsahu kofeínu sa prejavia takmer okamžite prívalom energie. Príprava je obdobne ako pri ostatných produktoch KetoMix veľmi jednoduchá. Do šejkra alebo inej nádoby nalejete 250 ml vody, pridáte k tomu 1 porciu ochucujúcej zmesi a všetko premiešate.

Čo je to ketóza a kedy vzniká?

Nutričná ketóza, ktorá prebieha na začiatku nízkosacharidovej diéty je prirodzený stav metabolizmu. Organizmus počas nej vyrába ketolátky z nadbytočného tuku, ktoré neskôr používa ako zdroj energie namiesto sacharidov. Tento proces tak urýchľuje prirodzené chudnutie.

Fyziologicky vzniká ketóza vtedy, keď má telo obmedzený prístup ku glukóze, ktorá je súčasťou sacharidov prijímaných v potrave. Odbúravať tuky začne telo v prípade, že sa mu obmedzí prístup sacharidov na 50 g denne.

Indukčná chrípka

S nástupom nízkosacharidovej diéty KetoMix, a tým aj procesu spaľovania vlastného tuku, môže prísť u malého percenta ľudí k javu s názvom „indukčná chrípka“. Telo sa tak bráni redukčnému režimu a môžu sa objaviť bolesti hlavy individuálnej intenzity, nechutenstvo alebo zápach z úst. Aj keď tieto stavy trvajú maximálne 1-3 dni, tak niektorých jedincov môžu odradiť od držania diéty. A práve preto spoločnosť KetoMix prišla s príjemným pomocníkom v podobe Ketodrinku s pomarančovou príchuťou

 


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €