Nová energia s jarným detoxom od KetoMix

Po dlhej zime sa často cítime vyčerpaní a bez energie. Jar je ideálnym obdobím, kedy by sme mali svoje telo detoxikovať a popri tom zhodiť nejaké to kilo navyše.

Detox 20 (1)

Detox jedným slovom zahŕňa zmenu stravy, dostatok pohybu a pravidelnú vnútornú očistu, ktorá by mala prebiehať niekoľkokrát ročne. Ide o jeden z najdostupnejších zdrojov podporujúcich samoliečebné schopnosti tela. Telo sa zbavuje jedovatých látok (toxínov), nachádzajúcich sa v ovzduší, v strave, vo vode, liekoch alebo čistiacich prostriedkoch. Detoxikácia je prostriedok na obnovenie rovnováhy v organizme. Správna detoxikácia harmonizuje organizmus, navodzuje pocit zdravia, dodáva energiu a zbavuje myseľ negatívnych myšlienok.

Existuje veľa možností, ako s detoxikáciou začať. Dôležité je si určiť, čo je každý z nás schopný vôbec dodržať a nerobiť si tak ešte väčšie obmedzenia, ako je naozaj nutné. Pre ľudstvo už v minulosti nebol tento pojem niečím neznámym. Detox sa robil práve kvôli prevencii a liečbe chronických ochorení. V súčasnej dobe sa zvyšuje počet ľudí trpiacich alergiami, rakovinou či depresiami vznikajúcimi v dôsledku rušného životného štýlu, zlej životosprávy a škodlivín okolo nás.

Taká jarná očista môže u každého z nás spôsobiť napríklad aj kompletnú zmenu stravovania a snáď aj zamyslenie nad tým, čo naozaj jeme. Ruka v ruke s tým ide saj naša túžba vyzerať lepšie a zhodiť nejaké to kilo navyše. Zabudnime však na drastické diéty a dramatické hladovky, ktoré nášmu zdraviu naozaj neprospievajú. Hľadajme zmysluplnú formu stravovania, po ktorej schudneme, budeme sa cítiť lepšie a zdravšie. Vtedy nášmu telo nebude naozaj nič chýbať. Česká proteínová diéta KetoMix, ktorej princíp je veľmi jednoduchý, nám s tým hravo pomôže. S proteínovými jedlami, ktoré dorazia ku každému priamo až domov, zo svojho jedálnička vyradíme sacharidy. Telo tak namiesto nich začne úplne automaticky využívať ketóny – látky, ktoré si vyrobí z vlastných tukových zásob. Nemusíme sa teda báť straty energie. Telo si ju bude vytvárať inak a my budeme pohodlne a rýchlo chudnúť. Zároveň budeme odbúravať toxíny, ktoré máme uložené v tukových zásobách. Okrem chudnutia tak telo zároveň telo aj dokonale vyčistíme.

Ozdravný jarný proces spôsobuje to, že sa telo zbavuje toxických látok a jedovatých splodín metabolizmu. Vďaka tomu dochádza k posilneniu pečene, obličiek, pľúc, čriev, kože aj lymfatického systému. Organizmus sa zbaví kyslého prostredia, prečistí sa krv a zredukujú tukové zásoby. AK neviete, ako začať s detoxom, vyskúšajte tabletky KetoMix Detox – čistý prírodný prípravok, ktorý obsahuje výťažky z rastlinky s názvom Pestrec mariánsky – účinné látky silymarín a cholín. Pravidelná konzumácia týchto detoxikačných kapsúl prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene a správnemu metabolizmu tukov. Vaše telo tieto látky prečistia a znovu naštartujú váš metabolizmus.

X-krát s k tomu snažíte odhodlať, ale nemáte dostatočnú odvahu? Vyskúšajte to spoločne s kamarátkou alebo mamičkou a spoločne si dodávajte elán. Vďaka nízkosacharidovej strave od KetoMixu a detoxikačným tabletkám budú výsledky vidieť veľmi skoro. V prípade akejkoľvek otázky sú vám stále k dispozícii naši výživoví poradcovia a odborníci.

Pravidlá správneho detoxu:

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odľahčite svoj jedálniček, aby si mohlo vaše trávenie odpočinúť.
  • Vyhnite sa pitiu alkoholu a kávy.
  • Choďte na prechádzky na čerstvom vzduchu.
  • Dodržujte spánkovú hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správnych detoxikačných pomocníkov z rastlinnej ríše.
  • Zvýšte príjem vitamínov.

 


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €