Kamaráti mi neverili a to bol môj hnací motor, hovorí Václav


Ahoj, volám sa Václav a rád by som sa s vami podelil o moju skúsenosť s diétou KetoMix. Veľmi dlho som sa pokúšal schudnúť, ale márne. Všetka snaha, ktorú som do chudnutia dával, bola nanič. Vedel som, že mojou najväčšou prekážkou je moje zamestnanie. Živím sa ako vodič nákladného vozidla, preto som nikdy nemal dostatok času ani priestoru sa najesť.

 Václav

Stravoval som sa po cestách všetkým možným, hlavne nepravidelne, takže mi väčšinou celé porcie zostávali na večeru. Vtedy som skúšal rôzne diéty, ale so žiadnou sa mi nepodarilo schudnúť toľko, koľko by som si prial. Jedného dňa som videl v televízii reklamu na KetoMix a povedal som si, že to je ono. To by som mohol zvládnuť aj ja! Pustil som sa do toho, a podarilo sa.

Od začiatku diéty som si KetoMix jedlá pripravoval vždy na deň dopredu a potom už som si len strážil čas na jedlo. Navyše som mal všetko pripravené za pár sekúnd, takže to pre mňa bolo ideálne. Diétu mám za sebou a cítim sa mega super. Veľmi ma prekvapilo, ako rýchlo išli kilá dole aj za volantom, kedy som toho pohybu veľa nemal.

Zo začiatku bol pre mňa prechod na diétu ťažký, to priznávam. Čelil som totiž posmeškom od kamarátov. Od diéty ma odrádzali a hovorili mi, že tak akurát vyhadzujem peniaze do vzduchu, a že aj tak neschudnem. Taktiež niesli zle fakt, že po príchode do krčmy som si objednal nesladenú minerálku alebo nealkoholické pivo. Práve toto boli pre mňa najťažšie chvíle celej diéty. 

Naopak veľký úspech mala celá diéta, spolu so zhodenými kilami, u mojej rodiny. Kúpili sme si všetky nové bicykle a pravidelne jazdíme na výlety. Vďaka chudnutiu sme začali žiť všeobecne aktívnejší život. Predtým som po práci radšej sedel pri televízii na gauči, pretože som bol unavený. Teraz mám prebytočné kilá dole a pokračujem ďalej. Síce to už ide pomalšie, ale ja stále zaznamenávam posun vpred. 

Chcel by som veľmi pekne poďakovať tímu KetoMix nielen za výborné produkty, ale aj za veľkú podporu počas chudnutia.

Ďakujem. 


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €