Cvičíte, dávate si do tela, ale bruško stále ostáva? Viliam vám poradí

Osobné skúsenosti a príbehy sú mnohokrát na nezaplatenie a dokážu skvelo motivovať. Obzvlášť v prípade chudnutia. Ako sa darilo zhadzovať nadváhu Viliamovi si môžete prečítať práve tu.

Viliam před a po

Ahoj, volám sa Viliam a mám 35 rokov. Asi 10 rokov som bojoval s nadváhou a vyskúšal som veľké množstvo diét. Popri tom som chodil často do fitka, ale stále som nemohol schudnúť bruško. Z času na čas si pozriem Prostřeno na TV Prima, kde na začiatku programu bola reklama na KetoMix diétu. Všetko som preskúmal na KetoMix webe a nakoniec som si objednal balíček ketónovej diéty na 3 týždne. Nemal som čo stratiť. KetoMix totiž nie sú žiadne tabletky alebo „zázračné potraviny“, ale jedlo určené pre ketónovú diétu aj s návodom a on-line poradňou. Preto som neváhal a šiel som do toho.

Dodržiaval som jedálniček presne podľa návodu a pripravoval si KetoMix jedlo 5x denne. Už po prvom týždni som sa cítil omnoho lepšie. Mal som radosť. Druhý týždeň diéty som sa už cítil štíhlejší. Tričko a nohavice som mal voľné. Bolo evidentné, že chudnem. Tak som teda pokračoval ďalej. Bruško išlo dole, čo je úžasné. KetoMix som odporučil šiestim ľudom a všetci sú spokojní. Aj naďalej si objednávam výrobky od KetoMixu. Hlavne tyčinky, na tých som tak trošku závislý. Teraz si váhu držím naozaj nízko a som spokojný. Všetkým odporúčam vyskúšať a uvidíte, že to naozaj funguje.


92667942_615352669020886_8350662951782318080_n
Autor článku
Tereza Vincourová

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Palackého v Olomouci. Po škole působila 5 let u Českých drah, kde se věnovala marketingu a nákupu mediálního prostoru. Již 15 let je vegetariánkou a zajímá se o zdravý životní styl a správnou životosprávu. Kromě toho se věnuje také ilustraci knih nebo malování. Má za sebou 5 autorských výstav. Věnuje se také hudbě, konkrétně hře na klavír, basovou kytaru a zpěvu.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €