Svoju vysnívanú postavu dosiahla Bára Kodetová Šporclová už za dva mesiace.

Prečítajte si príbeh Báry Kodetovej Šporclovej, ktorá sa rozhodla zatočiť s nadbytočnými kilami. Vďaka KetoMixu sa jej to podarilo!

promena_bara

 

Bára Kodetová Šporclová zmenila nielen svoju postavu, ale celkovo znovu prehodnotila svoj prístup k životu. Vraj to nebola len otázka diéty. Tá, podľa nej, môže pomôcť, ale najdôležitejšia je chuť a vôľa urobiť niečo s celým životom. Bára sa rozhodla vrátiť ku svojej profesií a vyjsť z tieňa rodiny. Nie ju opustiť. Nie sa jej vzdať. To by, podľa svojich vlastných slov, nikdy neurobila. Chcela však ukázať svojim dcéram, že mama je úspešná aj po profesijnej stránke. Že bol čas na materstvo, ale už je čas aj na svoju profesiu, vrátiť sa k nej. Všetko je dobré robiť s mierou. Ani KetoMix diétu nedodržiavala úplne striktne. Počúvala svoje telo aj svoju dušu. Bára nám v otvorenom rozhovore prezradila dôvody, prečo sa na KetoMixu diétu vrhla.

Vždy pôsobíte šťastne a spokojne. Kedy ste pocítila prvý impulz na to, aby ste niečo zmenila?

Keď som zistila, že nie som spokojná s tým, ako sa vidím na obrazovke. A s tým, ako to ovplyvňuje aj moje prípadné obsadzovanie do rolí, ktoré mi neboli až také blízke. Chcela som sa vrátiť k tej Báre, ktorou som bola pred materskou. Taktiež v tom boli aj zdravotné dôvody. Zrazu som mala vysoký cholesterol, a ani pečeňové testy neboli ideálne. Rozhodla som sa to všetko zmeniť. Podarilo sa mi to. Sama som pozerala s otvorenou pusou, aké som mala skvelé krvné testy po dvoch mesiacoch od začiatku diéty.

K akej diéte ste sa priklonili a prečo?

Nie som typ na diéty. Nerada hladujem, takže mi vlastne žiadna z diét nevyhovovala. Až kým som si prečítala rozhovor s Mahulenou Bočanovou o tom, že drží diétu KetoMix. Zavolala som jej, aby som zistila, ako to celé funguje. Prečítala som si recenzie aj od iných klientok. Vtedy som vedela, že som našla niečo, čo vyskúšam. Výsledok vidíte sami.

Aké boli vaše začiatky?

Najťažšie bolo vôbec to samotné rozhodnutie. Potom štrnásťdenný detox, ktorý bol pre mňa fyzicky veľmi náročný. Ako sa ukázalo, moja závislosť na bielom cukre a múke bola veľká. Avšak po tých prvých štrnástich dňoch sa niečo zlomilo, a potom to už išlo tak nejako samo.

Kedy ste videli prvé výsledky?

V podstate ihneď. Ale najviac som schudla počas prvých dvoch mesiacov. Od tej doby to už len udržiavam.

Nenarušila vám zmena stravovania a samotná príprava jedál váš pracovný rytmus?

Vlastne mne to naopak pomohlo v režime a celkovo k lepším stravovacím návykom. To je asi na tejto diéte najlepšie. Naučíte sa o jedle premýšľať. Tým, že je efekt taký rýchly, motivujú vás výsledky. Preto vydržíte aj malé nepohodlie na začiatku. Nie je to tak, že by človek nemusel nič robiť. Zadarmo nie je žiadna premena. Ale táto je viditeľná rýchlo, a preto vydržíte.

Ako k takej zmene pristupovalo vaše okolie vrátane rodiny?

S veľkým obdivom. Až som bola prekvapená. A myslím si, že som inšpirovala mnohé kamarátky aj rodinu. Pavel sa ku mne teraz pripojil a začal tiež s KetoMixom. Sám pekne schudol za desať dní. Mne to celkovo dodalo na dôležitosti. (smiech).

Ako sa dnes sama so sebou cítite?

Naštartovala som celkovo premenu samej seba. Zjednodušene povedané, nerezignovala som. Ani na vek, ani na všetko ostatné. Začala som spievať, pracovať. Cítim sa dobre a som ďaleko spokojnejšia ako predtým.

Myslíte si, že to ovplyvnilo váš život aj do budúcna?

Úplne! Je to určite začiatok ďalšej etapy môjho života po materskej. To, že sme matky a manželky neznamená, že máme zabudnúť na to, že sme predovšetkým ženy. V dnešnom „zvláštnom svete“ ťažké sa orientovať a nájsť si v ňom miesto, v ktorom je dobre. Ja nerobím reklamy len tak. Všetkému, čo propagujem, musím veriť. A ja úprimne verím v KetoMix diétu a som vďačná za ich produkty aj prístup.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €