Patrikov život je po KetoMixe jednoduchší, šťastnejší a zábavnejší!

Volám sa Patrik a mám 23 rokov. Bývam v malej dedine Horné Rybníky. Pred KetoMixom ma veľmi trápila obezita. Moja váha sa vyšplhala až na 143 kg, čo naozaj nie je málo. Tým sa zhoršil aj môj zdravotný stav. Trpel som silnou spánkovou poruchou. Je to choroba, kvôli ktorej musím v noci spať s dýchacím prístrojom. Práve moje zdravie v spojení s poruchami spánku bolo najväčšou motiváciou na to, aby som so sebou začal niečo robiť. Obezita má totiž na túto chorobu veľký vplyv.

promena_patrik

Rozhodol som sa preskúmať možnosti chudnutia pomocou internetu. Narazil som na veľa diét, ale žiadna pre mňa nebola svojím spôsobom taká príjemná a logická ako KetoMix. V tom období sa práve konala internetová chudnúca výzva redakcie www.zena-in.cz. Vyskúšal som teda svoje šťastie a prihlásil sa. A oni ma vybrali! Dnes viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie, ktoré som kedy mohol urobiť. Perfektne na mňa pôsobili aj ľudia zo spoločnosti KetoMix, pretože boli vždy milí a nápomocní.

Diétu, resp. pravidelnú stravu, som začal držať 1. júna 2020 s vtedajšou váhou 143 kg. Najskôr to vyzeralo, že to bude ťažké, ale to je naozaj iba zdanie. Všetko bolo neuveriteľne jednoduché, rýchle, prehľadné a KetoMix jedlá mi navyše aj chutili!

Prvé výsledky sa dostavili hneď po týždni. Ani som tomu nechcel veriť, ale každý deň som zhodil minimálne jeden kilogram. To ma motivovalo tak, že som do toho išiel naozaj „po hlave“. A výsledok stál za to! Aj keď som bol v lete dvakrát na dovolenke, kde som si viac doprial, s mojou váhou to ani nepohlo.

Vďaka KetoMixu sa mi splnil môj obrovský sen. Zlepšilo sa mi spanie, žijem aktívny športový život, a hlavne som teraz šťastný človek. Dodržať pravidlá KetoMix diéty som dokázal, mal som totiž tu najsilnejšiu motiváciu – vlastné zdravie.

Viem, že tu možno bude pár negatívnych komentárov, ale tých sa rozhodne nebojím, pretože ja som to dokázal. A ten, kto tomu nechce veriť, nech si to vyskúša sám! Ľudia, ktorí so mnou boli počas chudnúcej výzvy alebo tí, ktorí diétu už tiež vyskúšali, mi určite dajú za pravdu. Potvrdia, že KetoMix naozaj funguje!

Môj život sa stal jednoduchší, šťastnejší a zábavnejší!

Vďaka KetoMixu žijem úplne nový, a hlavne zdravý život.

Patrik


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €