Banánové tortičky z kaše KetoMix


Proteínové kaše sú jedným z najobľúbenejších KetoMix jedál. Sú rýchlo pripravené, pripraviť si ich môžete studené aj teplé a výborne vás zasýtia. Zároveň si z nich môžete pripraviť vynikajúce dezerty. Vyskúšajte napríklad našu banánovú tortu.

shutterstock_244685272

Čo budete potrebovať

2 porcia
Od 2. fázy

Postup

Korpus: KetoMix kašu zmiešajte s vodou. Vyšľahajte z bielka tuhý sneh a zľahka ku kaši primiešajte. Dajte na plech s papierom na pečenie. Pečte pri teplote  200°C cca 8 minút.

Krém: do tvarohu primiešajte lyžičku banánovej (alebo akejkoľvek inej) príchute KetoMix a krém natrite na korpus. Môžete posypať škoricou a ozdobiť manľami.

Autor: Miloslava Šperlová


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €