Ako som nabrala druhý dych a začala znova žiť!

Som Kateřina, mám 26 rokov a aj za tak „krátku“ dobu som dostala svoje telo na pomyslené dno. Odmalička som mala problémy s nadváhou, čo sa nie úplne priaznivo podpísalo na mojej psychike a sebavedomí. Jadro problému spočívalo v zlých stravovacích návykoch, ktoré sa u nás dedili. V tom čase neboli známe rôzne stravovacie cesty, tak ako je to dnes. Pravidelné dávky sladkostí od prarodičov mi zabezpečili pokazené zuby, nadváhu a moju prvú závislosť, závislosť na cukre.

Proměna Karolína

Počas dospievania a ranej dospelosti som striedavo chudla a priberala. Párkrát som skúsila delenú stravu a chudnutie podľa týchto štandardov, ktoré mi prinieslo krátkodobý pocit šťastia a spokojnosti. Vždy som sa nakoniec vrátila na pôvodnú alebo dokonca vyššiu váhu, pretože to pre mňa jednoducho nebolo únosné vydržať na tejto strave dlhodobo.

Jedlo, fajčenie a občas alkohol boli moje stratégie na riešenie toho všetkého stresu.

V určitej chvíli som si povedala, že takto to už nepôjde! Naraz som sa uvidela v zrkadle a vydesila sa. Skúšala som v tej dobe trocha „low carb“ stravovanie, ale taktiež mi to veľa nedalo. Potrebovala som niečo iné, surfovala som na internete a naraz KetoMix! Pár dní som premýšľala, či skutočne pri mojej finančnej situácii budem utrácať také peniaze za niečo, čo ani nemusí fungovať, ale keď som si prečítala celé stránky a poradila sa s poradkyňami na „chate“, rozhodla som sa investovať do svojej budúcnosti a objednať balíček na 4 týždne. Ďakujem vesmíru za toto rozhodnutie!

Balíček objednaný, pomerne rýchlo dodaný a hneď som aj začala. Výsledky som mala prakticky okamžite. Cítila som sa lepšie už po prvom dni a kilá išli dole. Pri prechode do ketózy mi bolo dobre, len druhý alebo tretí deň som bola unavenejšia, ale aj tak som mohla fungovať. Predovšetkým som presne vedela, čo mám robiť, ako to funguje a rozumela som tomu, čo sa so mnou deje. Keď som niečo potrebovala vedieť, napísala som poradkyniam na „chat“ alebo zavolala, a to bolo skvelé, pretože viete, že na to nie ste sama! Ďalšia parádna vec je facebooková skupina! Ale hlavne som sa cítila dobre! Psychicky aj fyzicky mi bolo lepšie, čo som dlhé mesiace nezažila! Taktiež chuť na „mekáč“, na sladké a ďalšie úplne zmizla! Mala som radosť z váženia, vždy som sa na to tešila a veľmi rada som sa na tie čísla pozerala. Hneď po prvom týždni som videla výsledky na váhe, v páse aj na bokoch. Po druhom týždni ubudli ďalšie kilá aj centimetre. Keby mi niekto povedal, že môžem mať také neuveriteľné výsledky, neverila by som!

Život za to naraz znova stojí!

Pohľad do zrkadla mi začal byť príjemný, začala som sa na seba usmievať. Teraz som v druhej fáze a kľudne by som aj zostala v tej prvej, pretože KetoMix jedlá sú úplne v pohode. Je to fakt ultra rýchle, pohodlné a môžem fungovať aj keď celý deň niekde lietam. Strašne mi chutí čokoládová kaša, polievky a nápoje a k nim božské príchute. Taktiež je veľmi fajn, že musíte zjesť mnoho zeleniny, tú milujem, takže mi pripadá, ako by KetoMix bol ušitý mne priamo na mieru. A samozrejme, musím priznať, že veľmi motivačný je aj krásny ružový shaker, ten jednoducho zbožňujem. Bála som sa, čo bude ďalej, pretože ma čaká ďalšie sťahovanie, tentokrát s priateľom. Ten ma celú dobu veľmi podporuje a má radosť, že som šťastnejšia. Sám od seba mi oznámil, že si ďalší KetoMix objednáme pre dvoch (párkrát odo mňa ochutnával), že to taktiež skúsi a že sa budeme týmto spôsobom nejaký čas stravovať obaja.

Skutočne sa Vám všetkým z KetoMixu chcem poďakovať za záchranu života, čo vôbec nie je prehnané, ako viete, pokiaľ ste sa dočítali až sem. S čistým svedomím môžem odporučiť všetkým, ktorí nemajú zdravotné komplikácie, ktoré by túto diétu znemožňovali. Pretože život za to naraz znova stojí, ďakujem!

Katka


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €