Ako sa Bretislav naučil správne jesť

Volám sa Bretislav, mám 38 rokov a žijem v Prahe. Mám sedavé zamestnanie a pred diétou som sa za celý deň pri počítači väčšinou ani nenajedol a pomaly ani nenapil.

Proměna Bretislav

Večer som potom prišiel z práce domov a pojedol som všetko, čo som našiel, a to najlepšie pred televízorom.

Rád som varil a varím rád aj dnes, ale už zdravšie.

Moje dve deti začali mať rady vodu a tak ma naháňali do akvaparkov a kúpalísk. S mojou postavou sa mi tam nechcelo a naviac som sa zadýchaval, ťažko ohýbal, no proste všetko išlo ťažšie. O ketónovej diéte som veľa čítal, porovnával som KetoMix s konkurenciou a skoro celý rok premýšľal, či do toho skočiť alebo nie. Jedného dňa som sa rozhýbal a obul sa do toho! Objednal som si hneď balíček na 4 týždne a v priebehu diéty som nákup opakoval. Šesť týždňov som držal prvú fázu diéty, tri týždne druhú a potom stabilizačnú fázu s produktmi, ktoré mi zostali.

Pred Vianocami som sa vďaka 9 týždňom diéty a striktnému dodržiavaniu predpísaných pravidiel dostal na nižší váhu a zmenšil se mi i obvod pasu a boků. V súčasnosti ďalej jem odporúčané potraviny, vyhýbam sa prílohám a jem mnoho zeleniny. Na tento spôsob stravovania som si zvykol a chutí mi. V neposlednom rade som pridal pohyb - rýchla chôdza, bicykel a trocha boxu.

Týmto ďakujem KetoMixu za ich produkty a rady, ktoré mi pomohli priblížiť sa mojej vysnívanej vahovej méte. Bolo mi cťou s KetoMixom chudnúť a vrelo ho všetkým odporúčam!

Bretislav


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €