Dopis KetoMixu

Vážení a milí, píšem všetkým kolegyniam a kolegom v chudnutí, ale predovšetkým KetoMixu, aby som sa s Vami podelila o radosť, ktorá nastala počas môjho chudnutia a po ňom. Prikladám fotografie, kde je ten rozdiel asi aj vidieť.

Proměna Erika

Pri mojej postave s výškou 158 cm bola moja váha skutočne vysoká. Začala som premýšľať jako ďalej. Asi to bol osud alebo neviem, ale v práci som počúvala rádio Frekvencia 1 a tam moderátor hovoril o tom, že chudne s diétou KetoMix, aj keď nemá vôbec na nič čas. Hneď som si to „vygúglila“ a začala študovať, pretože aj ja som prácou v našom obchode časovo vyťažená. Po dvoch dňoch rozhodovania už bol balíček na 4 týždne na ceste a ja som mohla začať. Do leta zhodiť aspoň nejaké to kilo – to bol môj cieľ!

KetoMix jedlo som si rozložila podľa inštrukcií po troch hodinách na 8., 11., 14., 17. a 20. hodinu. Rodina mi fandila. Niektoré kamarátky boli skeptické a iné mi držali palce. Len ľudia občas nechápali, keď som niekde bola a vytiahla si svoje jedlo. Hlavne na golfových turnajoch, na ktoré chodíme s manželom. Miesto toho, aby som išla k švédskemu stolu plnému jedla, vytiahla som si svoju KetoMix omeletu, ktorú som si vopred pripravila s brokolicou a pažítkou. Výsledky sa čoskoro dostavili! Po 2 týždňoch som bola ľahšia o pár kil, ale hlavne išli dole obvody. Celkom som držala diétu niečo cez 2 mesiace a cieľ bol splnený.

Po skončení diéty som jedla všetko a v práci som postupne dojedala, čo mi ostalo z KetoMix balíčka. Vyhovuje mi hlavne koktejl, za kasou sa dobre popíja. Časový jedálny rozvrh, ktorý som si nastavila pri diéte, dodržujem dodnes a ani nemusím na to veľmi myslieť, pretože bruško sa ozve samé a niekedy celkom hlasno. Naučila som sa dodržiavať pitný režim, ktorý bol pre mňa do tej doby celkom problém. Teraz denne vypijem 2 – 2,5 l tekutín a zeleninu už tiež z denného režimu nevynechávam. Na proteínové tyčinky nedám dopustiť, vždy mám 1-2 v kabelke. Keď som na cestách alebo idem pre tovar, často ma tyčinka zachráni! Rodina je fascinovaná, skeptické kamarátky naďalej ostali skeptickými a kamarátky, ktoré mi držali palce, mi teraz tlieskajú.

Som aj vo facebookovej skupine KetoMix poradňa CZ&SK a keď čítam niektoré otázky a komentáre, tak ma napadá len jedna univerzálna platná rada – čítajte diétny plán s receptárom a dodržujte pravidlá diéty! Ponuka KetoMix jedál je už dnes skutočne široká: kaše, prílohy, pečivo, polievky, palacinky atď. S takým výberom jedál sa chudne jedna radosť! Majte sa všetci veľmi pekne, KetoMixu prajem mnoho spokojných zákazníkov, ktorým pomôžete k vysnívanej postave. Svoju prácu odvádzate skvelo.

Zdraví Vás Vaša zákazníčka, Erika


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €