3 spôsoby, ako zbaviť svoje telo jedovatých látok

ketomix-dozicky

Svoj život ste vzali do vlastných rúk, držíte KetoMix diétu a chudnete. Možno už nie ste v počiatočnom strese „či to zvládnem“ a „bude mi to chutiť“ alebo „nebudem mať hlad“. Viete, že naše diéta funguje a cítite sa lepšie. Ale možno ešte premýšľate, či nie je ešte niečo, čím by ste celý proces premeny podporili. Preto sme pre vás pripravili 3 spôsoby, ako zbaviť vaše telo škodlivých látok - toxínov a to už v priebehu chudnutia. Vyskúšajte ich!

1. Dostatečne a pravidelne pite

Pite nielen dostatočne, ale aj pravidelne, pretože tak pomáhate obličkám pri vylučovaní jedovatých látok močom. Obzvlášť dôležité je viac piť v období veľkých horúčav, kedy naše telo pri potení stráca veľké množstvo vody.

2. Jedzte viac vlákniny

Vláknina v našom tele funguje ako taká kefa, ktorá mechanicky čistí naše črevá. Navyše podporuje rast prospešných črevných baktérií a tak nezostáva miesto pre tie škodlivé. Všetky naše jedla v ketónovej diéte KetoMix sú bohaté na vlákninu, takže ak chudnete s ich pomocou, nemusíte si už robiť starosti, či jej prijímate dostatok.

3. Ozdravte svoju pečeň

V4

Rovnako ako črevám a obličkám, môžete uľahčiť prácu aj svojej pečeni. Nie nadarmo je pečeň prezývaná čističkou alebo elektrárňou organizmu. Je kľúčovým orgánom, prečisťuje telo od jedovatých látok, premieňajú živiny na energiu a počas ketózy premieňajú tuky na ketolátky.

Lenže, priznajme si, že prácu svojej pečeni väčšinou príliš neuľahčujeme. Ak sa snažíte pravidelne hýbať, neprejedať sa, príliš neholdovat alkoholu, neužívate dlhodobo lieky, hormonálnu antikoncepciu, konzumujete potraviny z ekologického poľnohospodárstva, vaša pečeň si lepšieho majiteľa nemohla priať. Avšak životný štýl väčšiny z nás taký nie je.

Preto sme pre vás vytvorili špeciálny produkt KetoMix Detox. Obzvlášť vhodný je pri chudnutí, kedy vaša pečeň odbúrava nielen tuky, ale aj toxíny. Tie sa vám po dlhé roky do mohli ukladať do tukového tkaniva. KetoMix Detox pôsobí na pečeň ako regeneračný balzam. Obsahuje prírodné látky silymarín a cholín, ktoré vašu pečeň nielen chránia, ale majú aj blahodarný účinok na ich regeneráciu. Tým KetoMix Detox pomáha pečeni zbaviť vaše telo nielen tukov, ale tiež toxínov v nich.

Ozdravte preto svoju pečeň pomocou KetoMix Detoxu. Kedy inokedy, keď nie v diéte?

Produkt

Malý slovník

Toxín - z gréckeho slova toxikon, je toxická látka produkovaná živými bunkami alebo organizmami.

Detox - je proces odstránenia alebo zneškodnenia toxickej látky. V našom prípade sa jedná o odstránenie toxických látok z tukových buniek.

Silymarín - látka, ktorá pochádza z bodliaka Pestreca mariánskeho. Vďaka svojim schopnostiam urýchliť obnovu pečeňových buniek ju lekári podávajú pri rôznych intoxikáciách, otravách alebo pečeňových ochoreniach ako cirhóza alebo žltačka.

Cholin - dostatočný príjem cholínu má ochranný účinok na funkciu pečene a metabolizmus tukov. Oproti tomu, nedostatok tohto vitagénu môže viesť k poruche pečeňových funkcií až k rozvoju stukovatenia pečene.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €