Prečo svoje telo detoxikovať?

Počas chudnutia organizmus odbúrava nielen tuky, ale práve aj toxíny, ktoré sa dlhodobo ukladali do tukového tkaniva. Telo tak počas chudnúcej kúry zhadzuje nahromadený tuk a zároveň vyplavuje aj nežiadúce škodliviny, ktoré získalo z ovzdušia, zo stravy, z vody, z liekov alebo čistiacich prostriedkov.

Pitný režim pri keto diéte umožňuje obličkám zbavovať sa škodlivých látok a dostatočný prísun vlákniny zo zeleniny a KetoMix jedál pomáha prečisťovať črevá a podporovať tak rast prospešných črevných baktérií, ktoré sa opäť postarajú o vylučovanie škodlivých látok.

Pečeň sa veľmi často prezýva ako „čistička“ alebo „elektráreň organizmu“. Práve pečeň je tým orgánom, ktorý sa stará o správny chod metabolizmu, prečisťuje organizmus od toxínov, kontroluje strávenú potravu, premieňa živiny na energiu a počas ketózy premieňa tuky na ketónové látky. Aby pečeň tento nápor zvládla, je vhodné jej činnosť podporiť a dopriať jej regeneráciu práve pravidelnou detoxikáciou.

Pravidla správneho detoxu

  • Dodržujte pitný režim.
  • Odľahčite svoj jedálniček a nechajte odpočinúť svoje trávenie.
  • Vyhnite sa pitiu alkoholu a kávy.
  • Choďte na prechádzky na čerstvom vzduchu.
  • Dodržujte spánkovú hygienu – neponocujte.
  • Vyberte si správnych detoxikačných pomocníkov z rastlinnej ríše.
  • Zvýšte príjem vitamínov.

Prírodný spôsob detoxu

Pri chudnutí robí vaše telo obrovský kus práce. Bez prestávky, vo dne v noci. Preto naň buďte dobrí a trošku mu pomôžte. Tabletky KetoMix Detox vďaka obsahu silymarínu a cholínu pomáhajú orgánom k správnemu fungovaniu a telo upokojujú a prečisťujú. Vhodná je aj mesačná bylinná kúra KetoMix, s ktorou získate novú energiu a podporíte proces chudnutia.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €