Cukrovinky na tyčke („Cakepops“)

Vyskúšajte tento rok na Vianoce niečo netradičné. „Cakepop“ je vlastne malá tortička na tyčke.  Pekne vyzerá a výborne chutí. Dá sa pripraviť pečená aj nepečená. Najlepšia správa je, že ide o maškrtu, na ktorú nebudete musieť len smutne pozerať, pretože práve držíte KetoMix diétu. Teda, ak si ju pripravíte podľa nášho receptu. Ako pri každej diéte, aj tu platí pravidlo, všetko s mierou. Pri receptoch povolených od 1. fázy diéty KetoMix, odporúčame maximálne 1 porciu sladkého denne.

Cukroví na tyčce-cakepops

Čo budete potrebovať na MANDĽOVÉ CAKEPOPS na 7 porcií:

Postup:

Z bielkov vyšľahajte tuhý sneh. Opatrne po častiach vmiešajte múku, mandle, vaječné žĺtky  a  vanilkovú príchuť. Vzniknuté cesto nalejte na plech. Pečte pri  180 stupňoch asi 10 minút. Vychladnutý korpus nadrobte najemno, pridajte zmäknuté maslo a spojte dokopy. Z cesta vytvarujte guľôčky, stromčeky alebo iné vianočné motívy. Vzniknuté tvary dajte na minimálne 15 minút do mrazničky stuhnúť. Každý kúsok napichnite na kratšiu špajľu. Ak chcete, môžete ich ešte ponoriť do rozpustenej čokolády, príp. posypať lupienkami mandlí. Potom dajte cukrovinku stuhnúť do chladničky.

Recept je vhodný od 1. fázy KetoMix diéty.

 

Čo budete potrebovať na KOKOSOVO-ČOKOLÁDOVÉ CAKEPOPS na 7 porcií:

Postup:

Všetky suroviny zmiešajte dokopy a vypracujte cesto, ktoré následne zabaľte do potravinovej fólie a dajte odpočinúť aspoň na 2 hodiny do chladničky. Z cesta vytvarujte guľôčky, stromčeky, alebo iné vianočné motívy. Vzniknuté tvary dajte na minimálne 15 minút stuhnúť do mrazničky. Každý kúsok napichnite na kratšiu špajľu. Ak chcete, môžete ich ešte ponoriť do rozpustenej čokolády a posypať strúhaným kokosom. Následne nechajte sladkosť stuhnúť ešte v chladničke. 

Recept je vhodný od 2. fázy KetoMix diéty. Je možné ním nahradiť povolenú dennú dávku orechov.

 

Čo budete potrebovať na ŠKORICOVÉ CAKEPOPS na 3 porcie:

Postup:

Všetky ingrediencie zmiešajte dokopy a vypracujte cesto, ktoré následne zabaľte do potravinovej fólie a dajte na chvíľu odpočívať do chladničky. Z cesta vytvarujte guľôčky, stromčeky alebo iné vianočné motívy. Vzniknuté tvary dajte na minimálne 15 minút do mrazničky stuhnúť. Každý kúsok napichnite na kratšiu špajľu. Ak chcete, môžete ich ešte ponoriť do rozpustenej čokolády. Potom dajte cukrovinku stuhnúť do chladničky.

Recept je vhodný od 1. fázy KetoMix diéty. Je možné ním nahradiť povolenú dennú dávku orechov.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €