Zemiakový šalát bez zemiakov

Kto hovorí, že si nemôžete pochutiť na zemiakovom šaláte, keď držíte diétu KetoMix? S troškou kreativity a zmenou jednej hlavnej ingrediencie môžete! Síce nejde o klasický „zemiakový“ šalát, ale rozdiel v chuti takmer nespoznáte. Má všetky príchute, ktoré máte v zemiakovom šaláte radi, mínus pár sacharidov, plus viac vlákniny. Pripravený ho máte za 15 minút a chutiť bude celej rodine.

Rovnako ako klasický zemiakový šalát, aj tento NEzemiakový šalát je receptom, ktorý si každá rodina pripravuje podľa seba. Preto neváhajte a dochuťte si ho tým, čo máte radi práve vy. Zdieľajte a inšpirujte aj ostatných v našej facebookovej skupine. 

Čo budete potrebovať:

  • KetoMix Vajonézu,
  • zeler,
  • bielu reďkovku,
  • lyžicu kyslej smotany,
  • lyžičku horčice bez cukru,
  • čierne korenie,
  • soľ.

Postup

Koreňovú zeleninu očistite a vo vode uvarte domäkka. Následne ju nakrájajte na menšie kocky a vložte do väčšej misky. Premiešajte s KetoMix Vajonézou, horčicou, soľou a čiernymi korením. Nechajte cez noc uležať v chladničke. 

bramborovy_salat

 

Dobrú chuť!
Monika Rychlovská Tělupilová
Výživová poradkyňa KetoMix


monika-telupilova-foto
Autor článku
Monika Tělupilová

Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás a popíšte sa fotkami vašich receptov, a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €