Ponaťahuj svoje telo s KetoMixom – pozdrav Mesiacu

Jogová zostava Pozdrav slnku pre vás už nie je asi žiadnou novinkou. Ale možno nepoznáte zostavu Pozdrav mesiacu, ktorá je rovnako prínosná. Uvoľňuje telo, harmonizuje myseľ, má meditatívne účinky a zlepšuje kvalitu spánku. Je vhodná pre každého, kto má problém s nespavosťou, nemôže sa večer zbaviť prúdiacich myšlienok, alebo sa v noci často budí.

Výhodou tejto zostavy je, že nie je ťažká a zvládne ju úplne každý z pohodlia svojho domova. V našom videu vám ukážeme krok za krokom, ako pozdraviť  mesiac a uvoľniUvoľňuje telo, harmonizuje myseľ, má meditatívne účinky a zlepšuje kvalitu spánku. Je vhodná pre každého, kto má problém s nespavosťou, nemôže sa večer zbaviť prúdiacich myšlienok, alebo sa v noci často budí. 

Namasté!


eva-sroka
Autor článku
Eva Sroka

Odbornice v oblasti PR a marketingu. Vystudovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Zkušenosti má z oblasti externí, interní a on-line komunikace, v řízení lidských zdrojů, CSR nebo pořádání událostí. Eva Sroka působila 18 let v největší české PR agentuře, kde se následně stala jedním z partnerů. Řídila komunikaci řady klientů v privátní oblasti. Nějaký čas působila také jako vedoucí oddělení komunikace Českého rozhlasu. Od roku 2017 se specializuje na komunikaci nízkosacharidového stravování.

98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €