Zdravšie a s chuťou do života!

Nadváha a obezita so sebou prinášajú vážne zdravotné riziká. Spoločne s kilami vám môže spadnúť aj kameň zo srdca.
A to doslovne. Svoje o tom vie aj pán Milan, ktorý je teraz plný novej chuti do života.

Proměna Milan

Jedno jesenné popoludnie som si z nenazdajky kúpil osobnú digitálnu váhu. Prečo znenazdajky? Netušil som totiž, čo sa bude nasledujúce tri mesiace diať. Váha všetko presne odvážila. Keď som uvidel výsledok, zhrozil som sa. Sto a jedno kilo.
Nepripadal som si tučný. Ale stále častejšie poznámky mojich blízkych typu ,,Žiješ dobre“.  „No, si dobre živený.“ „Chutí ti, však?“ ma skutočne dosť hnevali.

A pohľad na blikajúcu stojednotku na displeji váhy bol tou poslednou kvapkou do pomyslenej čaše mojej pohodlnosti.
Zhodou okolností som pri surfovaní na internete narazil na stránky ketomix.sk. S rešpektom som si prečítal príbehy ľudí, ktorí boli v podobnej situácii a rozhodne som nechcel uveriť, že im metóda ketodiéty tak výrazne zabrala. Áno, reklama, ktorá má nalákať ľudí za ťažké peniaze.  Nebudem dojná krava, presviedčal som sám seba. Ale nakoniec som si predsa len zakúpil  balíček na skúšku (čo keby na tej reklame niečo bolo). Len za týždeň bez ambícií zhodiť. Skôr vyskúšať, či produkty sú fakt tak chutné, ako sa „vychvaľovali“ na stránkach. Snáď len zo srandy som si zapísal do formulára cieľ – schudnúť 15 kíl. Ešte som sa pri tejto trúfalej myšlienke nahlas aj zasmial.

Balíček prišiel veľmi skoro a ja som mal vychválenú diétu doma. Na týždeň som sa pridal k tým, ktorí dúfajú, veria a skúšajú. Aké bolo moje prekvapenie, keď som si po týždni opäť zastal na váhu a mal 4 kilá dole. Dokonca bez bolestí hlavy a iných nepríjemných účinkov na zdravie a psychiku, ktoré som čítal od diskutujúcich na zaručených debatách o ketodiétach. Zároveň som bol prekvapený, aké sú všetky diétne pokrmy chutné. Po týždni som neváhal a objednal KetoMix jedlá na celý mesiac.

Vôbec som neváhal, aj keď cena mesačného balenia stojí okolo päť tisíc. Spočítal som si totiž, že za bežnú stravu utratím omnoho viac.

Obmedzil som alkohol, denné pitie piva aj vína. Váha začala prudko padať dole. Za dva mesiace som neskutočne schudol. Známi ma prestali zdraviť. Nespoznávali ma. Zmena bola výrazná. Čo však bolo najdôležitejšie, cítil som sa sám strašne dobre. U môjho „srdciara“ mi na prehliadke zistili, že mi spadol tlak a dokonca zmizol vysoký cholesterol. Alergológ zistil, že moja astma je fuč, a tak už nemusím dennodenne inhalovať lieky s mnohými vedľajšími účinkami. Ďalšie vyšetrenie u lekára zistilo, že som celkom zdravý.

Budete musieť vyraziť na nákupy. O tri čísla väčšie nohavíc „ležérnou módou“ neobhájite!

Popri radosti z mojej novej figúry pribudla starosť, čo na seba. Z veľkosti XL som spadol do veľkosti M. Musel som si kompletne vymeniť šatník. Priznám sa, dosť príjemná starosť, verte mi.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €