Sladké osvieženie - to je domáca proteínová zmrzlina

Vonku je leto v plnom prúde a vás prepadla chuť na osviežujúcu sladkú zmrzlinu? Keďže ste sa však rozhodli zhodiť nejaké to kilo, nechcete zhrešiť. Máme pre vás super správu! Nie je nič jednoduchšie, ako si zmrzlinu vyrobiť doma. Potrebovať budete len 4 ingrediencie. KetoMix kokteil, vodu, tvaroh a vašu obľúbenú príchuť. Môžete si tak vychutnať zmrzlinu každý deň inak a kilá pôjdu stále dole. Vhodné od 1. fázy. 

Čo budete potrebovať na 1 porciu:

Postup:

Zmes na proteínový kokteil zmiešajte so 100 ml vody a lyžicou tvarohu. Všetko dôkladne premiešajte a dochuťte obľúbenou príchuťou KetoMix. Zmes vložte do formičiek na nanuky a dajte zmraziť. Ak chcete zmrzlinu dvojfarebnú, nechajte najprv zmrznúť polovicu zmes s drievkom a následne prilejte zmes druhej farby, ochutenú inou príchuťou .Ak doma nemáte formičky na nanuky, jednoducho vám poslúži téglik od jogurtu. Ak do zmrzliny pridáte malé množstvo jahôd, malín alebo čučoriedok, pochutíte si ešte viac a ketózu neohrozíte. Dávajte si však pozor, aby ste nezjedli viac ako 50 g tohto ovocia za deň.


98 %zákazníkov náš obchod odporúča zo 387 recenzií na Heureka.sk

Sledujte nás, pochváľte sa fotkami vašich receptov a hlavne výsledkov. #ketomixskZobraziť profil

Nemáte ešte účet?

Zaregistrujte sa a získajte veľa výhod:

Darček k narodeninám - nezabudnite vyplniť dátum svojho narodenia

Zľava z opakovaných nákupov

Prehľad všetkých vašich objednávok

Rýchla opakovaná objednávka

Nemusíte vyplňovať svoje údaje

Registrovať sa

Nebudete na to sami!

Tisíce ľudí ako ste vy tu zdieľa svoje výsledky, motivujú sa navzájom a naši výživoví poradcovia Vám tu zodpovedia všetky Vaše otázky. Využite podpory od ostatných a začnite chudnúť už dnes!

PRIDAŤ SA DO SKUPINY

ČLENOVIA viac ako 16 000 členov

Možnosti dopravy

DPD
4,40 €
Zásielkovňa
3,50 €